Whatsapp Destek Hattı


Tabldot Yemek

Yemek hayatımızda büyük bir öneme sahip. Her zaman sağlıklı, lezzetli yemekler yemek isteriz. Özellikle büyük bir etkinlik düzenleniyorsa misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için en güzel yemekleri ikram etmek kültürümüz için ayrı bir öneme sahiptir. Bunun için yemek firmaları kalabalık organizasyonlarda yemek sorumluluğunu sizin için üstlenmekte. 

Eğer bir işletme sahibiyseniz çalışanlarınızın daha verimli çalışması için iyi beslenmesi önemlidir. Bunun için iyi bir yemek şirketiyle anlaşmanız gerekir. Yemek firmaları sunduğu toplu hizmetlerinde, kamu ve özel fark etmeksizin işletmelere, organizasyonlara yemek göndermektedir. Aynı zamanda yerinde yemek, taşıma yemek gibi seçenekler sunulmaktadır. Özellikle işletmelerde tabldot yemek tercih edilmektedir. Tabldotta dört çeşit yemek bulunmaktadır. Tabldotlar hijyeniktir ve defalarca denetimi yapıldıktan sonra hizmete sunulmaktadır. Metal ya da kırılmaz plastik olabilir. Bu sizin tercihinize bağlıdır. Farklı şekillerde ve ebatlarda olabilir. Bunun kararını elbette müşterilerimiz verecektir. Tabldot yemek avantajlı ve uygun fiyatlı olmasıyla çokça tercih edilir. İşletmeniz ve çalışanlarınız için ya da düğün, nişan gibi kalabalık organizasyonlarınızda tabldot yemek oldukça işinize yarayacaktır. Temizliği kolay, kullanışlı ve rahattır. 

Uyumlu Lezzetler İle Tabldot Yemek

Tabldot yemeklerimizde çorbadan ana yemeğe ara yemekten aperitiflere kadar tüm çeşitlerimiz uyumlu ve dengelidir. Menüyü hazırlarken taleplerinizi ve sağlığınızı göz önünde bulundurarak hazırlamaktayız.  Protein, karbonhidrat, şeker gibi besin değerlerini dengeli şekilde tüketmenizi sağlıyoruz. Menülerimiz taleplerinize göre düzenlenebilir. Aynı zamanda fix aylık olarak hazır olan menüler de bulunmaktadır. Fix menüler diyetisyen iş birliği ile hazırlanmaktadır. Dolayısıyla sağlığınızı tehdit edecek şekilde tasarlamaktan kaçınmaktayız. Gıda mühendisleri tarafından denetimleri eksiksiz olarak yapılan mutfağımızda hazırlanan ve kaliteli malzemelerle pişirilen yemeklerimizi tabldot yemek olarak tüketebilirsiniz. Tabldot yemek hizmetimizi her saat ve her gün sağlamaktayız. Dolayısıyla dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Maharetli aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler tasarım ustası şeflerimizin elinde harika sunumlar ile karşınıza çıkıyor. Tabldot hizmetimiz okullara da yapılmaktadır. Aynı zamanda yerinde yemek hizmetimiz de büyük kuruluşlar ya da kişi sayısının çok fazla olduğu organizasyonlarda tercih edilmektedir.  Tabldotta hazırlanan yemeklerimiz içeriği zengin, besleyici ve doyurucudur. Özellikle böyle etkinliklerde ve okul,hastane gibi yoğun temponun olduğu yerlerde tabldot yemek büyük kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. 

Hijyenik Ve Pratik Tabldot Yemek

Tabldotlar, tek kullanımlık olduğu için hijyen açısından da son derece sağlıklıdır. Kırılmaz, dayanıklı köpük malzemesinden üretilen tabldotlar olabileceği gibi metal tabldotlar da vardır. Bu konuda tercihi siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz. Tabldot yemek ekonomik olması nedeniyle de müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmektedir. Portatif olması özellikle yoğun iş ve okul hayatına sahip kişiler tarafından çok büyük rahatlık sağlamaktadır. 

Tabldot yemek için tabldotların hijyenik olması öncelikli dikkat ettiğimiz şeydir. Çünkü içinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle temizlik, her zamankinden çok daha büyük önem arz etmektedir. Sağlık bakanlığı onaylı belgelerimiz, bu konudaki hassasiyetimizi ispatlar niteliktedir. Profesyonel çalışanlarımız, görevini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Sağlığınıza karşı olan sorumluğunuzun bilinci ile büyük bir dikkat içinde çalışıyoruz. 

Yemeklerin hazırlandığı mutfakların temizliği sık sık yapılmakta ve dezenfekte edilmektedir. Ayrıca çalışanlarımız maske, eldiven gibi koruyucuların kullanımına büyük önem göstermektedir. Mutfaklarımız son derece teknolojik şekilde dizayn edilmiştir. Hızlı ve kusursuz hizmet için elverişli hale getirilmiştir. Yemeklerin sıcaklığını kaybetmemesi için özenle paketlemesi yapılmakta ve iştah açıcı sunumlarla hizmetinize sunulmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi edinebilmek için iletişim adreslerimiz üzerinden yetkililerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. En iyi şekilde yardımcı olunacaktır.