Whatsapp Destek Hattı


Catering

 Catering 

Yemek şirketleri bildiğiniz gibi önemli bir hizmeti yerine getirmektedir. Yemek üretimi ve servisinden sorumlu olan yemek şirketleri buna ek olarak pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Yemek firmalarına olan ihtiyaç değişen koşullara bağlı olarak artmış ve değişkenlik göstermiştir. Yemek şirketleri işyerlerinde, düğün ve mevlit gibi organizasyonlarda yemek konusunda büyük kolaylıklar ve yenilikler kazandırmıştır. Teknolojinin gelişmesi mutfağı ve mutfak sanatlarını da geliştirmiştir. Böylece yemek firmaları teknolojiyi mutfakla buluşturmuş ve kaliteli hizmet anlayışının standardını yükseltmiştir. 

İstanbul catering şirketleri İstanbul’un çalışan nüfusunun da ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyebildiği için düğün, balo gibi kişisel organizasyonların yanı sıra şantiyelere, işyerlerine de yemek hizmeti sağlamaktadır. 

Herkese hitap edebilen farklı ve özel menülerle çalışmalarını yürüten firmamız, catering arasında en çok bilinen ve en çok tercih edilen markadır. Firmamız okulların, işyerlerin, kurum ve kuruluşların, cafe ve restaurant gibi işletmelerin de yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Öğrenci menüsü, sabah-öğle-akşam menüsü, diyet menüsü gibi özel kategorilere ayrılmış formda hizmet sağlıyoruz. Menülerimizde çorba, ana yemek, ara yemek, tamamlayıcı yemek olarak dört çeşit bulunmaktadır. Birbirleri ile uyumlu ve mevsime uygun yemekler hazırlıyoruz. Hem damak lezzetinize hem de sağlığınıza dikkat ediyoruz. Çocuklara özel çocuk menüsü de bulunuyor. Çocuklarınızı da sevindirecek lezzetler ile görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. 

En İyi Yemek Hizmeti Sunan İstanbul  Catering Şirketleri

İstanbul’da yemek sektöründe yer alan pek çok firma mevcuttur. Elbette en iyi yemek hizmeti sunan firmayı tercih etmek istersiniz. Bunun için firmalar arasında araştırma yapabilirsiniz. En iyi yemek hizmeti sunan şirketi bulmak için öncelikli dikkat etmeniz gereken şirketin sağlıklı üretim yapıp yapmadığıdır. Temizlik garantisi veren ve gerekli belgeleri bulunduran firmalar güvenilir markalardır. 

Firmamız, hijyen konusunda oldukça titizdir. Gerekli denetimler Sağlık Bakanlığı tarafından sık sık yapılmaktadır. Bu  denetimler neticesinde güvenilir marka olduğumuzu ispatlayan onay belgesini bulundurmaktayız. Bugün binlerce çalışan ile siz değerli müşterilerimize, İstanbul’un her yerine yemek hizmeti sağlamaktayız. Eğitimli, alanında uzman, tecrübeli personellerimiz ile yemeklerin üretiminden malzeme teminine sunumundan teslimatına kadar süreci çok iyi takip ediyoruz. İstanbul catering şirketleri arasında önde gelen marka olmanın hakkını en iyi şekilde veriyoruz. 

İhtiyacınıza Göre Değişen Yemek Hizmetleri

Firmamız, müşteri talebine ve ihtiyacına göre farklı hizmet modelleri ile çalışmaktadır. Yerinde yemek hizmeti, taşımalı yemek hizmeti, personel yemekleri, davet yemekleri gibi farklı modellerle müşterilerimiz için en uygun şekilde çalışıyoruz. Her müşterimizin talebine uygun bir menümüz mevcuttur. İşyerlerinde özellikle tabldot yemek tercih edilmektedir. Pratik, uygun fiyatlı ve bol çeşitli olduğu için çalışanları oldukça memnun eden tabldot uygulaması firmamızda mükemmel şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda hastanelerde ve okullarda da tabldot yemek kullanılmaktadır. 

İstanbul catering şirketleri, bunun dışında yerinde yemek hizmeti ile bulunduğunuz yerde yemekleri sizin yerinize hazırlıyor. Mutfak kurulumu, malzeme temini ve hizmet personeli de firmamız tarafından tahsis edilecektir. Güler yüzlü çalışanlarımızla davetlilerinizi oldukça memnun edeceksiniz. İşimizde profesyonel olduğumuz gibi müşterilerimizle olan iyi iletişimimiz de firmamızı büyütmede etken rol oynamıştır. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmetimizle uzun yıllardır sektörde yer almaktayız. Taşımalı yemek hizmetimiz ile özellikle uzun mesaide kalan çalışanları oldukça memnun ediyoruz. İhtiyacınıza uygun olan hizmeti en mükemmel şekilde sizlere sunuyoruz. Sektörde saygın ve başarılı bir firma olduğumuz için devamlı müşterilerimizin sayısı her geçen dönem artmaktadır. Siz de bu benzersiz hizmetten faydalanmak için firma yetkililerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.