Whatsapp Destek Hattı


Catering Firması

 Catering Firmaları

Yemek şirketleri, gıda sektöründe yer alan önemli bir hizmet grubudur. Catering firmaları bu hizmeti sunan markalar olarak farklı isimlerle karşımıza çıkıyor. Ancak iyi bir yemek şirketini bulmak elbette kolay değil. İyi bir araştırma yapmanız gerekir. Bunun için belirli bazı kriterleri göz önünde bulundurarak firma seçmeniz, kusursuz hizmet almanız açısından önemlidir. Bu kriterler; hızlı teslimat, lezzet, sunum, kalite, hijyen ve temizlik gibi her biri ayrı bir öneme sahip değerlendirmelerdir. Elbette lezzetli yemekler yemek isteriz ancak başarılı bir yemek firması, lezzetli bir yemekten çok daha fazlasını sunabilmelidir. İyi bir yemek şirketi müşteri memnuniyeti için kendini geliştirmeli, yeniliklere uyum sağlayabilmeli, teknolojiden mümkün olan en fazla şekilde faydalanabilmeli ve belirli prensiplerle çalışmalıdır. 

Sağlıklı  Ve Güvenli İstanbul  Catering Firmaları

Yemek şirketlerinde öncelikli tercihiniz güvenilir markalar olmalıdır. İstanbul bünyesinde verdiğimiz hizmet kapsamında müşterilerimizden daima tam not almış bir firmayız. Gerek lezzet gerekse kalite ve güven bakımından İstanbul catering firmaları arasında lider konumundayız. Farklı hizmet modelleri ile çalışmaktayız. Farklı ve özgün menülerle yeni tatlara yelken açacaksınız. Geleneksel menüler sunduğumuz gibi dünya mutfağından da harmanladığımız çeşitlilikte menülerimiz mevcuttur.  Diyet menüleri, vejetaryen menüleri, öğrenci menüleri, çocuk menüleri gibi her müşterimize uygun bir menü bulunmaktadır. Deneyimli kadrosuyla kaliteli ve sağlıklı yemek hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız, denetim-hijyen konusunda da oldukça titizdir.

Mutfaklarımızı sık sık dezenfekte ediyor ve temizliğini sağlıyoruz. Aynı zamanda hammadde olarak kullandığımız ürünlerin markaları, tanınmış ve kaliteli markalardır. Temizlik ve hijyen konusunda temiz sertifikası bulunan bir firmayız. Dolayısıyla yetkililer, gıda mühendisleri, denetimciler tarafından denetimlerimiz yapılıyor ve bu denetimlerden başarı ödülleri alıyoruz. Tüm kontroller gerektiği şekilde sık sık yapılmaktadır. Bu nedenle güvenilir firma olmanın özelliklerini taşıdığımız ortadadır. 

Müşteri Memnuniyeti Esaslı, Kaliteli Yemek Hizmeti

Misyonumuz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için hiçbir konuda taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul’da tanınan bir firmamız olmamızı sağlayan hesaplı ve kaliteli hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyeti düsturuyla çalışan personellerimizle sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. 

Yemeklerin malzemelerinin hijyeni, yemeklerin hazırlanması, sunumu, teslimi gibi hizmetimizin her aşamasını kontrollü şekilde yapıyoruz. Dolayısıyla hata yapma olasılığımızı en aza indiriyoruz. Bu nedenle İstanbul catering firmaları içinde sevilen ve saygın bir markayız. Malzemeleri gerektirdiği saklama koşullarına göre muhafaza ediyoruz. Yemeklerimiz daima günlük olarak hazırlanır ve tazedir. Lezzetinden ödün vermeyen menülerimizi ayrıcalıklı kılan tüm bu inceliklere dikkat etmemiz ve liderlik vasıflarına sahip oluşumuzdur. Siz de kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bu muhteşem yemek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sıcakkanlı ve işini seven personellerimizle, yemeklerimiz midenizi hizmetimiz içinizi ısıtacak. Her daim kendini geliştirmeye çalışan ve müşteri beğenisini kazanmayı amaç edinen ekibimiz görevlerinin bilincinde günün her saati hizmet vermektedir. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu konuda profesyonelliğini konuşturmaktadır. Dinamik ve eğitimli kadromuz, firmamızı hızla büyütmüş ve tanınan bir marka olmasında en büyük katkı sağlayan unsurlardan biri olmuştur. Bizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz de bu katkıda çok büyük bir role sahipsiniz. Bizler de bunun kıymetini biliyor ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için gayret ediyoruz. Emeklerimizin karşılığı olarak memnuniyetinizi görmek bizleri de gururlandırıyor. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firma yetkililerimizle görüşebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olunacaktır. Her bir müşterimizle özel olarak ilgilendiğimiz için hak ettiğiniz değeri göreceksiniz. Bu muhteşem yemek hizmetinden siz de oldukça memnun kalacaksınız.