Whatsapp Destek Hattı


Yenibosna Yemek Firmaları

 

    Yenibosna  Yemek Firmaları olarak birlikte ekipçe çalışmaya çok önem vermekteyiz.    

    Yenibosna Toplu yemek şirketlerimizde yeni normal döneme uygun olarak çalışmalarımız dikkatli bir şekilde hijyen kuralları temizlik ve sağlık açısından oldukça önem arz etmektedir. Yemek şirketlerimizdeki personellerimiz oldukça dikkatli çalışmalar sürdürmektedirler. Toplu yemek şirketlerinin maliyetleri oldukça azdır bu nedenle oldukça tercih edilmektedir.

 Dışarıdan alınan toplu yemekler hazır olarak alınmaktadır ve bu nedenle daha kolay erişebilirlik sağlanmaktadır bu sayede yemeklerin hazırlanması ve tüketimi daha kolay şekilde sağlanmaktadır. Sağlık açısından oldukça elverişli olan bu online yemek alışveriş sistemi günümüzde çok sık karşımıza çıkmaktadır. Online alışveriş sistemi günümüzde artmasının sebeplerinden biri de hızlı tüketim çılgınlığı ve salgın gibi nedenlerdir.

 Toplu yemek şirketlerimiz sağlık dezenfekte hijyen kurallarına oldukça dikkat etmektedir ve sağlık kurallarına uygun hazırlıklar yapılmaktadır Yemek şirketlerimiz her türlü yemeğin oluşum aşamalarına kadar hepsini özenle incelemektedir ve hepsini rapor etmektedirler. Üstün Sağlık kontrollerinden geçen işletmelerimiz her türlü yemek kontrollerini yaptırmıştır.

 Çalışanlarımız aynı hassasiyet içinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Bizler de güvenebileceğimiz sağlık açısından maliyet açısından yeterli kaliteye sahip yerleri tercih etmekteyiz. Çalışanlarımızın müşterilerimizin güveni ve sağlığı hepimiz için oldukça önemlidir.

Yenibosna  Yemek Firmaları olarak personellerimizin ve müşterilerimizin sağlığına oldukça önem vermekteyiz. İşletmelerimiz her gün temizlenmektedir ve dezenfekte edilmektedir. Güvenlik ve sağlık konusunda oldukça hassas yaklaşmaktayız.

Covid 19 salgını nedeniyle işletmelerimiz paket servis taşımacılığına gidilmiştir bu nedenle ekipçe gerekli özeni ve özveriyi gerçekleştiriyoruz.

Yenibosna Yemek Catering Firmalarımız yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından uygun bütçeye sahip her çeşit yemek hazırlanmaktadır.

Usta aşçılarımızın ellerinden çıkan leziz tarifler bütün çalışanların ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Merter Yemek firması olarak cafe bar restoranlar küçük büyük bütün işletmelerimiz tanınmaktadır ve sevilerek tercih edilmektedir.

Menülerimiz her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir .Menülerimizde her çeşit yemeğe ulaşabilirsiniz.

Menülerimiz her ay yenilenmekle birlikte genellikle firmalarımızda dört ve daha fazla tabldot yemek çıkmaktadır. Menülerimizin çeşitliliğine ve hazırlık aşamasında sağlık ve beslenme kuralları çerçevesinde hazırlanmasına özen göstermekteyiz. Böylece Yenibosna firması olarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen firmalardan biriyiz.

 

 

Yenibosna  yemek firmaları olarak yeniliğe ve sağduyuya açık bir işletmeyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz.

Her bütçeye uygun yemeklerimizi sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyarız. Yenilenen düzenlenen firmalarımızda restoranlarımızda işletmelerimizde sizleri de bekleriz.

Yenibosna olarak bilinen sevilen mekanlarımız bulunmaktadır. Görkemli dizaynı lezzetli yemekleriyle görenlerin beğenisine sunulmaktadır

Yenibosna yemek firmaları  uygun fiyatlandırmalar yapar. Ancak fiyatlandırmaların uygun olması için herhangi bir şekilde ürünlerin kalitesinden kaçınmak ya da malzeme  miktarından kaçınmak vb. gibi uygulmalara gidilmez. Aksine müşterinin sağlığı ve damak tadına önem verilir. Bu kapsamda da yemeklerin lezzetli olması için hem kaliteli malzemeler kullanılır hem de yemeklerin miktarlarında herhangi bir oynama olmaz. 

Yenibosna catering firmaları müşterisinin sağlığına son derece önem veren bir catering firmasıdır. Bu nedenle catering firması güvenilir ürünler ile hazırlanmış yemekleri uygun bir fiyata müşterileri ile buluşturur. Bu ürünleri temin etmek için ise gereken özeni gösterir.

Catering Yemek Firmalarımızda her çeşit yemek çıkmaktadır. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerimiz sağlık kontrollerinden geçerek hazırlanılmaktadır.

 Yemeklerimizin lezzet kalitesi yüksek et süt gibi ürünlerimiz güvenilir yerlerden temin edilmektedir. Menülerimizde çorbalar ana yemek yardımcı yemek tatlılar her çeşit yemek ve içecek mevcuttur. Sağlıklı yeşil sebzeler besinler salatalar menülerimizin olmazsa olmazlarıdır.

 Sevilerek tercih edilen yemeklerimiz bolca malzemeyle hazırlanmakta ve müşterimizin beğenisine sunulmaktadır. Yemeklerimizin lezzeti kadar sunumu da bizler için oldukça önemlidir. Çalışanlarımız ekipçe ellerinden gelenin en iyisini bizlere hazırlamaktadırlar.

Mutfaklarımızda eldiven ve maske kullanımına dikkat edilmektedir. Ustalarımız aşçı keplerini takmaktadır ve lezzetli yemeklerimizi bizler için hazırlamaktadırlar. Mutfaklarımızın temizliğine ve dezenfeksiyon işlemine hep dikkat edilmektedir

Yemek sipariş teslimlerimiz özenle ve dikkatle ilerlemektedir. Yemeklerin sıcaklığına güvenirliğine lezzet kalitesine kadar dikkat edilmektedir. Teslimlerimiz kurye taşımacılık ile dikkatli ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Yenibosna Catering Yemek Şirketi olarak sağlıklı ve kaliteli yemek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmalarımız temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etmekteyiz. Güvenilirlik ve sadık personellerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine ve lezzetlerin beğenilmesine çok önem vermekteyiz.