Whatsapp Destek Hattı


Yenibosna Tabldot Yemek

 

Yenibosna Tabldot Yemek oldukça fazla tercih edilmektedir. Sağlık açısından güvenilirlik açısından oldukça tercih edilen Tabldot yemeklerimiz kolay tüketim olarak bilinmektedir.

Yenibosna firmalarımızda uygun bütçede usta aşçılarımız tarafından kaliteli yemeklerimiz hazırlanmaktadır. Tabldot yemeklerimiz en az dört yemek olmak üzere daha fazla çeşit yemek de yapmaktayız. Menülerimiz her ay yenilenmekte ve düzenlenmektedir.

Tabldot Yemek firmalarımızda usta aşçılar tarafından her gün farklı çeşitlerde yemekler hazırlanmaktadır. Genellikle Tabldot yemek menüsünü çorba ana yemek yanında pilav makarna börek ve salata ile meyveler oluşturmaktadır.

 Tabldot Yemek firmaları olarak Tabldot yemek menülerimizi hazırlarken kaliteli yağ kullanımına sebze seçimine et ve süt ürünlerinin teminatı güvendiğimiz firmalarla çalışmasına  temizliğine hijyenik olmasına çok önem veriyoruz.

Firmamız özellikler gıda temin ettiği firmalara dikkat eder. Gıda sektörü birebir insan sağlığı ile ilgilidir. Sadece lezzetini değil aynı zamanda uygun olmayan malzeme seçimi insan sağlığına büyük zararlar verebilir. 

Bu hususta kaliteli malzeme kullanmaya dikkat etmekteyiz.

Müşterimizin takdirini ve memnuniyetini kazandığımız için müşteri sadakatinde sektör lideri olma yolunda da önemli bir hedef belirledik. müşterilerimizin desteği ile bu yolculuğumuzda hızla ve emin adımlarla ilerliyoruz. Yerinde Üretim Projelerinde en kaliteli üretimi yapan firma olma hedefine sahibiz. Sektörde müşterisi ile işletme koşullarına ortak karar ile belirleyen bir firmayız.

Sağlık ve kalite açısından yemeklerimiz hazırlanırken oldukça dikkat edilmektedir. Aylık olarak beslenme kuralları dikkate alınarak menülerimiz yenilenmektedir.

Temiz gıda olması ve uygun fiyatlı müşteri dostu olması da tabldot yemeklerimizi bir adım ileriye taşımaktadır. Yemeklerin uygun fiyatlı olması toplu yemek müşteri dostu olması insanların kolayca erişebilmesine olanak sağlamaktadır. Yemeklerin masamıza gelene kadarki süreçte aşçılarımız ve personellerimiz gayret ve çabayı özenle göstermektedirler.

İş yerlerimizde yoğun tempolara karşı sakince ve severek yiyebileceğiniz tabldot yemek çeşitlerimiz müşterilerimizin de ilgisini çekmektedir. İş yoğunluğunu biraz duraklatabileceğiniz hızlı tüketim yemeklerimiz bulunmaktadır. Yemek menülerimizde ana yemeklerimizde ev yemekleri olarak et çeşitleri pilav makarna kuru baklagillerden nohut fasulye kırmızı mercimek bezelye bakla çeşitlerimiz bulunmaktadır. Çeşitli salatalarımız ve içeceklerimizde hazırlanmaktadır.

Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz özenle ve temizlik aşamalarına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Sevilerek tercih edilen tabldot yemekleri Yenibosna tabldot yemek şubelerimizde temizliğe ve  hijyene önem veren Usta aşçılarımıza minnettarız. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza güven vermesi bizler için oldukça önemlidir.

Covid 19 salgını nedeniyle tabldot yemek hizmetimiz paket servis taşımacılık olarak devam etmektedir.