Whatsapp Destek Hattı


Tabldot Yemek Şirketleri

 Tabldot yemek şirketleri, küçük ve orta ölçekli firmalara sağlıklı ve temiz gıdalardan oluşan gerek ev yemekleri gerekse de yöresel yemeklerin hazırlanarak firmalara servis edildiği şirketlerin bütün olarak en genel adıdır. 

Tabldot yemekler şirketleri, anlaşma sağladığı firmalara veya kişilere hazırlamış oldukları yiyecekleri en sıcak ve taze şekliyle zamanında amacına uygun biçimde dağıtma hizmetini görmektedir. Piyasada pek çok Tabldot yemek şirketi ile karşılaşabilirsiniz, önemli olan bunların arasından en profesyonel olanını tespit edip anlaşma sağlamak olacaktır. 

Profesyonel bir tabldot yemek şirketi, müşterilerinin özel ihtiyaçları doğrultusunda, mevsimsel değişiklikleri de göz önünde bulundurarak, yine müşterilerin taleplerine paralel olarak kalori ve besin değerlerinin de hesap edip yemek mönüsünü ona göre ayarlamaları gerekebilir. Bunun için de müşteri ve tabldot yemek şirketlerinin iş anlaşmalarını yaparken en küçük bir detayı bile atlamamalarında fayda vardır. 

Tabldot Yemek Şirketlerinin Menüleri

Tabldot yemek şirketlerinin menüleri müşterilerin isteklerine göre değişkenlik gösterir. 

1.Özel olarak hazırlanan okul menüsü, 

2.Özel olarak hazırlanan Kurum, kuruluş ve fabrika menüleri, 

3-Kumanyalar, 

4-Paket servisleri 

Gibi alanlarda tabldot hizmeti verilebilir. 

Özel olarak hazırlanan okul, fabrika, kurum ve kuruluş yemeklerinde her zaman en az 4 – 5 çeşit yemek hazırlanır ve bunlar başlangıç olarak çorbalar, sonrasında ana yemekler ve ana yemeklerin yanında mutlaka pilav, makarna, börek tarzında yiyecekler hazırlanır. Bunlardan başka ayrıca salatalar, meyve, tatlılarla da sonlandırılır. 

Tabldot yemek şirketleri sadece büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlara değil aynı zamanda düğün, nişan, cenaze, sünnet, doğum günleri, toplu iş yemekleri, piknik, barbekü partileri gibi alanlara da paket servis veya yerinde hizmet şeklinde tabldot yemek servisi yapabilir. 

Neden Tabldot Yemek Şirketleri Tercih Edilmelidir?

Tabldot yemek, catering sektörü alanındaki en çok tercih edilen ve en temiz, zahmetsiz olan koludur. Profesyonel bir  tabldot yemek şirketi ile anlaşma sağlanır. Menüler önceden hazırlanır. Özel istekler kararlaştırılır. Hangi gün ve saatte, kaç çeşit yemek servisi yapılacağı ve kaç kişilik bir organizasyon için yemek yapılacağı belirlendikten sonra istenen ücret ödenir ve yemek organizasyonlarında tabldot yemek hizmetleri müşterinin beğenisine sunulur. 

Birde sonrası var tabi, 

Müşterinin isteği doğrultusunda tabldot yemek şirketleri ek bir ödeme dahilinde yemek sonrasında temizlik veya yemek esnasında eğlence, aydınlatma, kurulum gibi alanlarda da hizmet verebilmektedir. 

Kısaca;

Yukarıda saydığımız tüm bu ayrıntıları ve nedenleri göz önüne aldığımızda, tabldot yemek şirketlerince düzenlenen hazır yemek sisteminin işverenlere veya kişilere son derece avantaj sağladığını, gerek zaman ve mekandan, gerekse de bütçeden tasarruf etme yönünde değerli bir hizmet alma biçim olduğunu gözlemleyebiliriz. 

Sizlerde tabldot yemek hizmeti almak veya bu alanda ilerleyen bir şirket olmak istiyorsanız bizleri takip etmeye devam edin.