Whatsapp Destek Hattı


Osmanbey yemek firmaları

Osmanbey yemek firmaları

Yemek insanların temel ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlarımızı bazen bazı koşullarda sağlamak mümkün değildir. İşlerimizin yoğun olduğu ya da yemek yapma durumu mümkün olmayan ortamlar olabilir. Buna benzeyen durumlarda yani toplu yemek ya da çok kalabalık yemekler söz konusu olduğunda yemek firmaları yardımınıza koşmaktadır.

Peki nedir bu yemek firmaları?

Yemek firmaları birçok iş durumunda insanları çok rahatlatan bir tür yemek firmasıdır. Yemek konusunda her şeyi göz önünde bulundurarak her türlü çeşit yemek yapan bir firmadır. Sizlere yardım eden destek veren bu firmalar çorba, ana yemek, ara yemek, tatlı ve içecekleri sıkıntı çekmeden hijyenine  dikkat ederek sağlık durumları göz önünde bulundurarak her öğünde sizlere farklı yemek sunarak hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Sağlık önemli konu olduğundan hijyene dikkat eden ekibimiz uzman diyetisyenlerimizle yağ, tuz ve şeker oranına bakarak titiz bir yemek sunumu yapmaktadır.

Her hafta düzenli olarak gıda mühendislerimiz tarafından denetimi yapılan sebze et sebze süt  ve süt ürünlerimiz saklama koşulları doğrultusunda saklanmaktadır. Her gün taze alınan sebzeler ve meyveler düzenli olarak aşçılarımız tarafından lezzetine lezzet katılmak üzere mutfağımıza göndermekteyiz. Aşçılarımız eldiven bone buna benzer ürünlerle yemeklerimizi yapmaktadırlar. Seçmiş olacağınız tabldot(plastik ve metal) yada tabak modeline göre yemeklerimiz yerlerinialmaktadır.  Yemeklerimiz ısısına sırasına ve hijyenine  dikkat edilerek ağzı güzel paketlenmiş olarak sizlere sunmaktayız. Düzenimiz bu şekilde devam etmektedir. Toplu yemeklerde ise yemek düzeneği aynı anlatılan gibidir  tek farkı yerinde yemek hizmetidir. Yerinde yemek hizmeti her türlüolanağı sağlaaktadır.  Düğünde nişanda v.s. hem maddi tasarruf hem de yorgunluk olmasın işlerinize odaklanmanız için bizler sizlere yemek dağıtım hizmeti de sunmaktayız. Osmanbey yemek firması olarak  yemeklerimiz düzenli sıralı hijyenik ve çeşidi boldur. Her öğünde alacağınız karbonhidrat şeker su ve tuz oranı hesaplanıp siz değerli müşterilerimize sunum yapılmaktadır. Özel ekiplerimizle evlerinize iş yerlerinize ya da kına düğün nişan kokteyl v.s. yerlere özenle hazırlayıp göndermekteyiz. Bu titiz ve tutumumuz her zaman en üst seviyede  ve düzeyde tutulmaktadır. İrtibat numalarımızdan bize ulaşıp istediğiniz menüyü istediğiniz yere getirmeye sunmaya her zaman hazırız. 

Osmanbey catering yemek firmaları