Whatsapp Destek Hattı


Osmanbey catering firmaları

 

 Hayatımızın her yerinde bizlere eşlik eden yaşamımızın en büyük temel ihtiyacı olan yemek hepimizin en gözdelerindendir. Dönem dönem sebeplerden dolayı kendi yemeğimizi yapamıyoruz bu konu da dışarıdan çok desteğe ihtiya duyuyoruz.

 Bu konularda sizlerin yardımına  Osmanbey catering firmaları yetişiyor. 

 Catering nedir? 

 Catering müşterilerimizin seçtiği yerde mekanda ona göre tüm olanakları sağlayan şirketler topluluğuna catering şirketi denilir.

 İş yeri, okul, film setleri özel organizasyonlar, kamu kurum ve kuruluşları, düğün, nişan, kına, hastaneler, sünnet, mevlid ve konserlerde dahil her alana hizmet eden yemek konusunda bizzat ilgilenen mobilden dahi hizmet verebilen bir yemek şirketidir. Çeşitten çeşide yemekleri müşterilerimizin özel isteklerine göre yapmaktayız. Sizlerin önerdiği menüleri de esas almaktayız örneğin ; diyabet ile ilgili bir durumda hastalarımıza kendi uzman diyetisyenlerimizle birlikte hazırlanan bir yemek listesini sizlere sunmaktayız sizlerin değiştirmek istediği bir menü varsa hemen yardımcı oluyoruz. Yapılan işe iş yerinin durumuna göre inşaat sektörü olabilir, karbonhidrat ve yüksek kalorili yemekler çıkarabiliriz. 

 Osmanbey catering firmaları olarak  gıda kalitesi ve hijyene son derece dikkat ediyoruz . Öğünlerinizin kalori hesabını isterseniz bunları sizlerle paylaşabiliriz. Menülerimiz sizlerin ellerine kolay ulaşabilmesi için özel araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Osmanbey catering hizmet çeşitlerimiz şunlardır;  endüstriyel catering ( işyerleri ile yıllık sözleşme ile olur ve iş yerinin bütün öğünleri karşılanır.)

 Ofise teslim catering ( kendi ofisinizde teslim alıp tek kullanımlık tabldot ya da tabakta sunum yapılır) açık büfe catering ( genelde self-servis yönetimi kullanılır sıcaklığı korunarak sunum yapılır) yemek kamyonu ile mobil catering (açık hava organizasyonlarında kullanılan kamyon tipi mutfak daha düşük bütçeli ve pratiktir)

Öncelikleri istenilen yerde verilen yemekler düzenli zamanında gitmesi doğrultusunda hep titizlikle çalışırız. Osmanbey catering firması sizlere en güzel olanakları sunmaktadır. Yemeklerimiz sıcak temiz güzel paketlenmiş halde sizlere sunmaktayız. Önceliğimiz sağlığınızdır. Bizlere güvenebirsiniz. 

 

 Osmanbey catering olarak sizlere en güzel hizmeti yerinde vermekten gurur ve onur duyarız bizimle iletişime geçiniz. İrtibat numaralarımızdan bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.