Whatsapp Destek Hattı


Nişantaşı Tabldot Yemek

 

 Nişantaşı Tabldot Yemek Catering Firmalarımız hijyenik koşullarda üretim ve uygun fiyat politikasını benimsemiş olan firmamız, siz değerli müşterilerine tabldot yemek fabrikası ihtiyacınızda hazır yemek şirketi olarak personel yemeklerinizi sağlamayı amaç edinmiştir. Tabldot yemek, catering hizmetleri, düğün, nişan davet yemekleri, konusundaki uzun yılların tecrübesiyle hizmetinizdeyiz.

Nişantaşı Tabldot Yemek rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı tabldot yemek üretiminde sektörün içine düştüğü düşük fiyat ve kalitesiz yemek anlayışının dışına çıkarabildik, alışıla gelmiş mönülerden farklı makul fiyatlarla kaliteli ve lezzetli ev yemekleri yemek isteyen firmalara tabldot hizmeti sunmaktadır.

Görkemli sunumlarıyla, Coşkuları ve duyguları tetikleyen lezzetli yemekleri ile şık servis anlayışı, hijyen konusunda oldukça önem vermektedir.

 Nişantaşı toplu yemek sektörüne yine, yeni şeyler katabilmenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyor.

 Müşterimizin takdirini ve memnuniyetini kazandığımız için müşteri sadakatinde sektör lideri olma yolunda da önemli bir hedef belirledik. müşterilerimizin desteği ile bu yolculuğumuzda hızla ve emin adımlarla ilerliyoruz. Yerinde Üretim Projelerinde en kaliteli üretimi yapan firma olma hedefine sahibiz. Sektörde müşterisi ile işletme koşullarına ortak karar ile belirleyen bir firmayız.

 Nişantaşı Tabldot Yemek Firması olarak ilk hedefimiz kaliteli ve sevilen yemekler hazırlayabilmektir. Nişantaşı olarak işletmelerimiz tabldot yemek sektörünün vazgeçilmez yemekleriyle bizlere sunmaktadır. Toplu organizasyonlarda düğün nişan nikah gibi tüm organizasyonlarda sizlerin yanında yer almaktan mutluluk duyarız.

Nişantaşı Tabldot Yemek Firması olarak sıcak sevecen mekanlarıyla sizlere hizmet vermek için buradayız.

Sağlık ve kalite açısından yemeklerimiz hazırlanırken oldukça dikkat edilmektedir. Aylık olarak beslenme kuralları dikkate alınarak menülerimiz yenilenmektedir.

Temiz gıda olması ve uygun fiyatlı müşteri dostu olması da tabldot yemeklerimizi bir adım ileriye taşımaktadır. Yemeklerin uygun fiyatlı olması toplu yemek müşteri dostu olması insanların kolayca erişebilmesine olanak sağlamaktadır. Yemeklerin masamıza gelene kadarki süreçte aşçılarımız ve personellerimiz gayret ve çabayı özenle göstermektedirler.

İş yerlerimizde yoğun tempolara karşı sakince ve severek yiyebileceğiniz tabldot yemek çeşitlerimiz müşterilerimizin de ilgisini çekmektedir. İş yoğunluğunu biraz duraklatabileceğiniz hızlı tüketim yemeklerimiz bulunmaktadır. Yemek menülerimizde ana yemeklerimizde ev yemekleri olarak et çeşitleri pilav makarna kuru baklagillerden nohut fasulye kırmızı mercimek bezelye bakla çeşitlerimiz bulunmaktadır. Çeşitli salatalarımız ve içeceklerimizde hazırlanmaktadır.

Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz özenle ve temizlik aşamalarına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Sevilerek tercih edilen tabldot yemekleri Nişantaşı yemek şubelerimizde temizliğe ve  hijyene önem veren Usta aşçılarımıza minnettarız. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza güven vermesi bizler için oldukça önemlidir.

Covid 19 salgını nedeniyle tabldot yemek hizmetimiz paket servis taşımacılık olarak devam etmektedir.