Whatsapp Destek Hattı


Nişantaşı Catering

 

 

Catering Yemek Firmalarımızda her çeşit yemek çıkmaktadır. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerimiz sağlık kontrollerinden geçerek hazırlanılmaktadır. Nişantaşı Catering Firması olarak sağlık kurallarına ve beslenme kurallarına dikkat edilerek her yemek hazırlanmaktadır.

Nişantaşı Catering Firmalarımızda eğitimli ve deneyimli personellerimiz usta aşçılarımız garsonlarımız ve temizlik ekibimizle dünya markası bir kadroya sahibiz. 

 Yemeklerimizin lezzet kalitesi yüksek et süt gibi ürünlerimiz güvenilir yerlerden temin edilmektedir. Menülerimizde çorbalar ana yemek yardımcı yemek tatlılar her çeşit yemek ve içecek mevcuttur. Sağlıklı yeşil sebzeler besinler salatalar menülerimizin olmazsa olmazlarıdır.

 Sevilerek tercih edilen yemeklerimiz bolca malzemeyle hazırlanmakta ve müşterimizin beğenisine sunulmaktadır. Yemeklerimizin lezzeti kadar sunumu da bizler için oldukça önemlidir. Çalışanlarımız ekipçe ellerinden gelenin en iyisini bizlere hazırlamaktadırlar.

Mutfaklarımızda eldiven ve maske kullanımına dikkat edilmektedir. Ustalarımız aşçı keplerini takmaktadır ve lezzetli yemeklerimizi bizler için hazırlamaktadırlar. Mutfaklarımızın temizliğine ve dezenfeksiyon işlemine hep dikkat edilmektedir

Yemek sipariş teslimlerimiz özenle ve dikkatle ilerlemektedir. Yemeklerin sıcaklığına güvenirliğine lezzet kalitesine kadar dikkat edilmektedir. Teslimlerimiz kurye taşımacılık ile dikkatli ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Yemek şirketlerimizde usta aşçılarımız tarafından hazırlanılan yemekler iş yerleri cafelerden restoranlara özel büyük küçük işletmelere kadar ulaşmaktadır. Evlere iş yerlerine kamu iş yerlerine siparişler verilmektedir. Ulaşım oldukça kolay ve güvenilirdir.

Covid 19 tedbirleri doğrultusunda hazırlanmış yemeklerimiz özenle teslim edilmektedir.

 Mutfaklarımızda eldiven ve maske kullanımına dikkat edilmektedir. Ustalarımız aşçı keplerini takmaktadır ve lezzetli yemeklerimizi bizler için hazırlamaktadırlar.

Yemek sipariş teslimlerimiz özenle ve dikkatle ilerlemektedir. Yemeklerin hazırlık aşamasına güvenirliğine lezzet kalitesine kadar dikkat edilmektedir. Teslimlerimiz kurye taşımacılık ile dikkatli ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Nişantaşı Catering Firması olarak önem verdiğimiz konulardan biri olan sadık müşterisi olduğumuz yerlerin kalite açısından olsun taşımacılık olsun müşteri memnuniyeti olsun hepsi bizler için önemlidir ve bizlere fikir sunmaktadır. Teknolojik olarak baktığımızda da müşteri memnuniyetimizin iyi yerlere çıkarıldığını görmekteyiz böylece daha sağlıklı ve lezzetli yemekler daha çok müşteri standartlarına uymaktayız. Bizler için müşterilerin yorumları ve çalışanlarımızın işlevselliği istekliliği oldukça önem arz etmektedir.

Nişantaşı olarak saygıdeğer eğitimli ve deneyimli personellerimiz usta aşçılarımız ve garsonlarımızla bir ekip olarak çalışmaktayız.

Sevilen mekanlarıyla tercih edilen bir numaralı işletmeyiz.