Whatsapp Destek Hattı


Merter Yemek Firmaları

Merter semti, Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde yer almakta olup, Bahçelievler ilçesine bağlıdır. Güngören ve Bahçelievler arasında kalan bir yerdir. 

Merter genel olarak tarihi 1960 yılına dayanmaktadır. Günümüzde ise özellikle tekstilcilerin çok yoğun olarak faaliyet gösterdiği bir semttir. Merkezi bir semt olması nedeniyle oldukça popüler ve emlak fiyatlarının yüksek olması ile bilinmektedir.

Merter Yemek Firmaları oldukça iş sahasının yoğun olduğu çalışanlarımızın fazla olduğu fabrika ve iş sahalarımızın sürekli çalıştığı bir yerdir.

Merter Yemek Firması konum olarak her yere ulaşım sağlanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarıyla metro metrobüs otobüs sayesinde gidilecek yerlere ulaşım oldukça kolaydır Taşımacılık yemek servislerimiz kuryelerimiz tarafından kolayca yemek servislerimiz taşımacılık hizmetini gerçekleştirmekteyiz

Merter yemek firmaları tarafından sunulan hizmetin, işletmelerde çalışan kişiler ve organizasyon düzenleyen kişiler için oldukça büyük bir önemi vardır. Personeliyle garsonuyla usta aşçılarıyla temizlik elemanlarıyla olsun ekipçe bir çalışma vardır. 

Yemek hizmeti hem temel bir ihtiyaç olduğundan hem de organizasyonlarda insanlara yemekli bir hizmet verilmek istendiğinden kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Tüm bu hizmetleri ve beklentileri karşılayan yemek firmaları da yemek sektöründe önemli bir yeri vardır.

Merter yemek firmalarımızın büyük görkemli iş sahalarımız dışında usta aşçılarımız tarafından hazırlanılan menülerimiz önem taşımaktadır. 

Merter yemek firmalarımızda menülerimizin çeşitliliği oldukça fazladır. Yemek menülerimiz hazırlanırken lezzet kalitesinden ödün vermeden sağlıklı temiz yiyeceklerle hazırladığımız yemeklerimizi müşterilerimize sunmaktayız. 

Menülerimizde çeşitliliğe önem verilmekle birlikte her ay menülerimiz yenilenmektedir. Menülerimizde çorba çeşitlerimiz ana yemek yardımcı yemekler salatalar tatlılar ve içeceklerimiz mevcuttur. 

Merter yemek firması olarak sağlıklı ve lezzetli hazırlanılan yemeklere oldukça önem vermekteyiz. Merter yemek firmasını tercih eden çalışanlarımız cafe bar restoran büyük küçük bütün işletmelerimizde aynı özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız tarafından sevilerek tercih edilen mekanlarımızla bir numarayız.

     Sağlık kuralları ve beslenme kurallarına bu dönem daha dikkat ettiğimiz bu günlerde Covid 19 salgınına karşı önemlerimiz alınmaktadır. Çalışma alanlarımızı  her gün temizlenir ve dezenfeksiyon işlemleri uygulamaktayız. Mutfaklarımızda maske kullanılmasına ve hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Sağlıklı toplum bilinçli çevre olma yolunda ilerliyoruz.