Whatsapp Destek Hattı


Merter Toplu Yemek Şirketleri

 

Ülkemizin ilk olarak zamanlar rastladığı Catering hizmetleri yani diğer bir adı ile toplu yemek firmaları zaman içerisinde oldukça sevilmiş ve pek çok kurumun, kuruluşun içine girmeyi başarmıştır.

Bu başarının temelinde yatan en önemli noktalardan biri de Catering yemek firmalarının oldukça düşük maliyetlere kaliteli hizmetler sunabiliyor olmasıdır. Elbette ki, pek çok firma ve kuruluş aldığı Catering firması hizmetinden memnun olmayabilir. Bunun nedeni de her bir Catering Firmasının iyi kalitede hizmet sunamıyor olmasıdır. Rekabetin artması ile fark yaratabilmek adına uygun fiyata yiyecekler sunmak zaman içerisinde kaliteden ödün vermeye kadar kendini götürmüştür.

Merter Catering Firması olarak hizmet kalitesine oldukça önem vermektedir. Bu nedenle rekabetin yapıldığı gözlerin üzerine çevrildiği bir alan olmuştur. Bu nedenle Tabldot yemek şirketi olarak oldukça aktif kaliteli ve lezzetli yemekler hazırlamaktayız. Tabldot yemekpaket servislerimiz oldukça özenli ve titiz çalışmalar sürdürmektedir.

Merter Toplu Yemek Şirketlerimiz müşteri odaklı olmakla birlikte yemeklerin hazırlanışı sunumu paketlenmesi teslimi gibi konulara oldukça önem vermekteyiz.

Bu hususta yemeklerin paketlenmesi hazırlık aşaması sağlık ve beslenme kuralları içinde sağlık kontrollerinden geçerek hazırlanmaktadır ve hizmet sunulmaktadır.

Merter Catering Firmalarımızda sanayinin gelişmiş olduğu bir konumda birçok personel ve çalışanımızla birlikte işleri ekipçe yürütülmektedir. Ekip çalışmasının önemli olduğu bilinmektedir bu nedenle sağlıklı ve kaliteli işler yapabileceğimiz bir toplum olabilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Gerek personelimizle gerek aşçılarımızla  ve gerek garsonlarımızla en iyiyi yakalamaya çalışıyoruz.

Merter Toplu Yemek Şirketleri olarak personellerimizin ve müşterilerimizin sağlığına oldukça önem vermekteyiz. İşletmelerimiz her gün temizlenmektedir ve dezenfekte edilmektedir. Güvenlik ve sağlık konusunda oldukça hassas yaklaşmaktayız.

Covid 19 salgını nedeniyle işletmelerimiz paket servis taşımacılığına gidilmiştir bu nedenle ekipçe gerekli özeni ve özveriyi gerçekleştiriyoruz.

Merter Yemek Catering Firmalarımız yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından uygun bütçeye sahip her çeşit yemek hazırlanmaktadır.

Usta aşçılarımızın ellerinden çıkan leziz tarifler bütün çalışanların ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Merter Yemek firması olarak cafe bar restoranlar küçük büyük bütün işletmelerimiz tanınmaktadır ve sevilerek tercih edilmektedir.

Menülerimiz her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir .Menülerimizde her çeşit yemeğe ulaşabilirsiniz.