Whatsapp Destek Hattı


Merter Tabldot Yemek

Merter kurumsal tabldot yemek hizmetleri özel bir organizasyonda en iyi şekilde hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Bu süreçte personeli aşçısı garsonu temizlik elemanları hepimiz ekipçe çalışıp davetlilerimizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz.

Merter Tabldot yemeklerimizin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri yoğun iş temposunu biraz olsun durdurabileceğiniz kolay ve pratik olmasıyla birlikte kolay tüketilebilmesi açısından tabldot yemek oldukça tercih edilmektedir.

Günümüzde Covid 19 salgınına karşı büyük önlemler alınmaktadır. Bizlerde Merter Tabldot Yemek Firmaları olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz .Tabldot yemeklerimiz Usta aşçılarımız tarafından sağlık ve beslenme kuralları içerisinde hazırlanmaktadır. Bu dönemde daha fazla tercih edilen Tabldot yemeklerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir ve severek tercih edilmektedir.

Bu dönemde tabldot yemeklerin daha fazla tercih edilmesinin bir diğer nedeni ucuzluğu ve kolay ulaşılabilirliğidir. Kolay ulaşılabilir ve sürdürebilirliği açısından tabldot yemek tüm kurum ve kuruluşların vazgeçilmezi olmuştur. 

Bu aşamada Tabldot yemek hizmeti devreye girmektedir. Tabldot yemek hizmetimiz davetlilerimizin sağlığı ve kolay hızlı yemeklere ulaşılabilirlik açısından oldukça önemlidir. Tabldot yemek günümüzde büyük bir pratiklik sağlamaktadır. Yoğun iş tempolarının kurtarıcısı olan Tabldot yemeği tercih etmemizin en önemli nedenlerinden biri de iş molalarında kolayca pratik şekilde ulaşabilmemiz ve aynı zamanda bulaşık derdinin olmaması açısından oldukça sık kullanılmaktadır. Strafor tek kullanımlık tabaklar kaşıklar çatallar bıçaklar kullanılarak hizmet sağlamaktayız. Tabldot yemeklerimiz her ay menülerimizde çeşitli yemekler yapılmasıyla birlikte en az dört ve daha fazla yemek çeşitlerini sizlere sunmaktadır.

Menülerimizde çorbalarımız ana yemek yardımcı yemek salata ve tatlılarımız bulunmaktadır. Menülerimiz her ay yenilenmekle birlikte tabldot yemek çeşitlerimizi sizlere sunmaktayız.

Düğün nişan gibi organizasyonlarda toplu olarak alınması nedeniyle ucuz olması ve pratikliği nedeniyle genellikle tabldot yemek tercih edilmektedir. Buna ek olarak bazı işletmelerimiz tarafından tabldot yemekler kullanılmaktadır. Aynı zamanda devlet kurumlarında ya da özel işletmelerde çalışanlar için de tabldot yemek daha pratik ve avantajlı olarak kullanılmaktadır.

Tabldot yemeklerimizde en az dört ve en fazla beş çeşit yemek çıkmaktadır. Yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Sevilerek tercih edilen tabldot yemeklerimiz ve firmamız müşterilerimizin tercih ettiği tabldot yemek şirketlerinden biri olmuştur.