Whatsapp Destek Hattı


Merter Catering Firmaları

 

  Merter Catering firmalarımızda müşteri hizmetine oldukça önem verilmektedir. Catering firmalarımız her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

  Merter Catering firmaları oldukça yoğun tempoda olduğu yerlerden biri olan Merter’in sevilen mekanlarıyla akla ve sağduyuya önem veren işletmecileriyle İstanbul’un istihdam sağladığı yerlerden biridir.

  Merter ulaşım konusunda oldukça merkezi bir konumdadır. Toplu Taşıma araçlarımız metro tren otobüs gibi güzergahların kullanabileceği kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bir yerdir.

 Merter Catering firmalarımızda yemeklerimiz özenle ve lezzetle hazırlanmaktadır. Catering hizmet firmalarımız eğitimli kadrosuyla saygı ve sevgi çerçevesinde müşterilerimize hizmet sağlanmaktadır. Menülerimiz her ay yenilenmekte ve çeşitlendirilmektedir.  Personeliyle garsonuyla aşçılarıyla özenle çalışan ekibimiz halk sağlığına dikkat etmektedir.

  Catering firması olarak toplu yemek servislerimiz bu dönemde de sürmektedir. Catering hizmet firması olarak usta aşçılarımız tarafından hazırlanılan en iyi en lezzetli yemekleri sizler için sunmaktayız.

  Yemek çeşitliliğine beslenme ve sağlık kuralları çerçevesinde hazırlanılmış küçük büyük işletmelerimiz restoranlarımız cafe ve bar gibi bütün işletmelerimizde aynı özveriyle çalışıyoruz.

  Covid 19 salgınının yoğun olduğu bu dönemlerde sağlığımıza kavuşabilmek için oldukça elverişli özenli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Covid 19 salgını nedeniyle tüm işletmelerimiz sağlık ve beslenme kurallarına dikkat etmektedir. Mutfaklarımız çalışma alanlarımıza her gün temizlenmekte ve dezenfektan uygulamaktadır. Bu dönemde sağlık kuralları çerçevesinden hazırladığımız yemeklerimizi paket yemek servisi taşımacılık oldukça fazla tercih edilmektedir.

 Catering firmalarımızda kaliteli ve temiz besinler kullanılmaktadır. Et ve süt ürünlerimiz çabuk bozulan ve tüketimi hızlı olan besinler olduğundan et ve süt ürünlerimiz sebzelerimiz güvenle tercih edilen yerlerden temin edilmektedir. Bu sayede günümüzde oldukça sevilen kaliteli mekanlarıyla gün yüzüne çıkmaktadır.

Bu sayede firmalarımız yemeklerini hazırlarken daha temiz daha titiz ve daha dikkatli olmaya önem vermektedir.

Merter catering firmaları olarak kaliteli yemeğe oldukça önem vermekteyiz. Sağlık temizlik ve beslenme kuralları içinde hazırladığımız yemekleri sizlere sunmaktayız. 

Sağlıklı yiyeceklerle lezzetli yemekler hazırlamayı hedefliyoruz. Aşçılarımız eğitimli, donanımlı kişiler olup yemek konusunda oldukça hünerlidir. Siz de lezzetli yemeklerimizi tatmak isterseniz irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.