Whatsapp Destek Hattı


Merter Catering

Merter 

Catering yemek firmalarımızda çalışanlarımız tarafından verilen hizmet oldukça önemlidir. 

  Catering hizmet sektörümüz yemeklerimiz herkese hitap etmesiyle öğrenci dostu ekonomik açıdan oldukça ucuz fiyatlara ulaşabilmekteyiz. Merter Catering Firması olarak kişiye özel menülerimiz bulunmaktadır. Sağlık ve beslenme kuralları dahilinde hazırlanılan yemeklerimizi sizlere sunmaktayız.

   Merter İstanbul’un en önemli noktalarından birisidir. Fiziki yapısı gereği çevre yoluna yakınlığı toplu taşımaya olan yakınlığı ile oldukça hareket kabiliyeti yüksek bir noktadır. Merter yemek şirketleri gün içinde ve öğleden sonra yemek servisi yapmaktadırlar. Gıda güvenliği gereği her gün zamanında yapılan yemek servisi buradaki emekçilerin beslenme ve doyma ihtiyacının doğrudan karşılaşmaktadır. Mevsimsel geçişlerde ve Merter’de ki firmaların fuar yada diğer organizasyonlarında da yanında olan işletmelerimiz kurumsal yemek hizmetleri Merter catering ve yemek firmaları olarak bölgenin en seçkin referanslarına sahip lider catering şirketidir. 

Ekonomik olarak her bütçeye uygun lezzetleriyle bizleri karşılamaktadır. Bu nedenle cafeleri restoranları büyük küçük işletmeleriyle bütün müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Her bütçeye uygun mekanlarıyla insanları kendine çeken yapısı vardır. Merter Catering Firmaları yemek hizmetlerine ve müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Yemek hizmetlerimizde yemeklerin lezzetlerinden sunumuna kadar her bir özelliğe dikkat edilmektedir. Merter catering firmamız oldukça titiz sağlık ve beslenme kurallarına dikkat edilerek hazırlanılmaktadır.

 Merter konumu gereği sanayi bölgesindedir. İstihdam olarak tercih edilen yerlerden biridir. Merter iş sahalarının fazla olması nedeniyle çalışanlar yoğun tempo nedeniyle catering yemekleri tabldot yemekleri ve paket servis yemekleri tercih etmektedirler. 

Catering yemek hizmetimiz Covid 19 salgını zamanında bizlerin yanında olmaya devam ediyor. Temizlik hijyen beslenme kuralları konusunda disiplinli ve güvenilir personeliyle garsonuyla ekipçe çalışmaktayız. Böylece zor zamanları atlatabilmek sağlığımıza kavuşabilmek için yoğun çalışmalarımız olmaktadır birlikte bu zor zamanların üstesinden gelebileceğimizin inancındayım.

 Merter catering firması olarak mutfaklarımızı çalışma alanlarımızı her gün temizlemekte ve dezenfekte etmekteyiz. Aynı şekilde usta aşçılarımız tarafından hazırlanılan lezzetli yemekler bizlere sunulmaktadır. Covid 19 salgını nedeniyle paket servisimiz yemek taşımacılık hizmetimizi kullanmaktayız.

 Merter catering yemek firması olarak sizlerin yanındayız ve bizlere hizmet sektörümüze ulaşabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günlere hizmet vermek için çalışıyoruz.