Whatsapp Destek Hattı


Mecidiyeköy Toplu Yemek Şirketleri

Çağın büyük oranda değiştiği günümüzde insanların ihtiyaçlarını giderme seçenekleri de hızla değişiklik göstermiştir. Her dönemde farklı seçeneklerle gündeme yenilikler getiren yemek, şimdiki zamanın popüler seçimi olan Toplu Yemek Şirketlerini dikkat çekilir hale getirmiştir. Öncelikle toplu yemek şirketlerini tanıtacak olursak; kurum, kuruluşlar başta olmak üzere bireysel bazda personellere de hizmet içerikleri olan, büyük veya küçük çaplı şeklinde belirli bir kalıba sığmadan her kitleyle çalışan yemek ihyacını gideren şirketlerdir.

Mecidiyeköy Toplu Yemek Şirketleri olarak sizlere hizmetin en kaliteli halini sunmayı en büyük hedef olarak belirlemiş ve bu yolda adımlarımızı sağlam atmak için yoğun çabalar göstermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında özel organizasyonlara ( doğum günü, kına, düğün, nişan, mezuniyet vb. ) hizmet, yerinde yemek hizmetleri, sunum ve dağıtım hizmetleri ve mobil catering gibi pek çok gereksinimi karşılayan bir firma olarak işimizi yapmaktayız.

Mecidiyeköy Toplu Yemek Şirketleri, müşterinin ne istediğini en iyi şekilde öğrenebilmek için müşteriye elimizdeki tüm imkanları sunmaktadır. Örnek olarak, kokteyl ya da mezuniyet gibi etkinliklerinize özel sunumlar ve atıştırmalıklar istediğinizde sizler için tadımlık şekilde her seçenekten sunulur ve en beğendiğiniz seçenekleri menümüze ekleyerek bu doğrultuda sizlere hizmet vermekteyiz. Başka bir örnek ise, genel menü şirketimiz tarafından günlük, aylık ve yıllık şekilde halihazırda bulunmasının yanı sıra, siz müşterilerimizin ekleme ya da çıkarma, yağ veya tuz oranında artış azalış isteği gibi pek çok isteğine önem vererek menülerinizi bu şekilde hazırlayıp, sizlere ulaştırıyoruz.

Titizlik konusunda insanların hassasiyetini minimuma indirmek için şirketimiz ve çalışanlarımız bu konularda eğitimler almaktadır. Her gün daha da büyüyen Mecidiyeköy Toplu Yemek Şirketimizi düzenli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından kontrol edilmekte ve Gıda Mühendislerimiz eşliğinde mutfağımıza giren her gıda içerik ve tazelik onayından geçtikten sonra sizlere ulaşmaktadır. 

Mecidiyeköy Toplu Yemek Şirketi olarak, en büyük arzumuz müşterilerimiz tarafından firmamızı vazgeçilmez kılmak ve verdiğimiz hizmetlerle sizleri mutlu etmektir. Siz de mükemmel lezzetlerimizi tanımak ve firmamızla sonsuz bir güven bağı kurmak isterseniz, irtibat numaramız üzerinden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.