Whatsapp Destek Hattı


Mecidiyeköy Tabldot Yemek Fiyatları

 

Mecidiyeköy Tabldot Yemek Fiyatları oldukça hesaplıdır. Firmamız  pek çok cebe hitap ettiğinden sıkça firmalar ve insanlar tarafından tercih edilmektedir. Tabldot yemekler, aynı tabak içerisinde birden çok yemeği bulundurduğundan insanlar hem tek bir tabakta tüm yemek çeşitlerini elde etmiş hem de cepten tasarruf ederek iki taraflı memnuniyet sağlanmıştır. Müşterilerimizi mutlu etmek birinci ilkemiz olduğundan, ücret konusunda yediden yetmişe her birey ve kurum için hizmetimizi ekonomik ve uygun şekilde sağlamaktayız.

Tabldot yemeğin toplu alanlarda en çok tercih edilen seçenek olmasının en büyük sebebi, maddiyatın yanı sıra hijyen kurallarına uygun hazırlanmasıdır. Tabaklarımız metal ve plastik olacak şekilde gruplandırılmış ve sipariş alımı esnasında müşterimize bunları sunmaktayız. Plastik tabağın en büyük avantajı, tek kullanımlık olduğundan müşterinin bu konuda içinin rahat etmesini sağlamaktır. Zira genelde müşterilerimiz, plastik tabağı kurumlara servis olduğunda tercih etmekte, metal tabaklarımız ise sabit yemek hizmetlerinde yani bire bir firmanızın mutfağında pişirme ve dağıtma işlemlerinde tercih edilmektedir. Bu durumda tabaklarımız yüksek derecelerdeki makinelerde tamamen arındırılana kadar yıkanmakta ve düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Tabldot yemek menülerimiz, tamamen sağlıklı ve vücudun yemekten alması gereken vitamin, protein gibi dengeleri bozmadan uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Menülerimiz içerisinde normal menülerimiz haricinde diyet menüleri ya da sağlık sorunlarına bağlı yeme bozuklukları için özel ayarlanmış menülerimiz de bulunmaktadır. Gıdalarımız tamamen gıda mühendislerimiz tarafından özenle incelenmekte ve kontroller sonrasında mutfağa ulaşıp yemeklerimize eklenmektedir.

Mecidiyeköy Tabldot Yemek Fiyatları ekonomiktir. Firma  çalışanlarımız hijyen konusunda ekstra özen göstererek gerekli tüm önlemleri ve eğitimleri almaktadırlar. Bu sayede hem tabaklarımızın titizliği ve yemeklerimizin paketlenmesinden sizlere ulaşana kadarki tüm evrelerinde yoğun hassasiyet göstermektedirler.

Yemek firmamız, cebi yakmadan insanların karnını doyurabilmesi ve lezzetin sonsuz tadına ulaşabilmeleri için yüzlerce yemek çeşidi ve uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine çıkmaktadır. Mecidiyeköy Tabldot Yemek Firmamızın herkes tarafından seçilmesi ve beğenilmesi, müşteri ve firmamız arasındaki kurduğumuz sonsuz güven bağımızdan kaynaklıdır.

Sizler de müşterimiz olarak bu güvene ortak olmak ve cebinizi yakmadan lezzete doymak istiyorsanız, bilgi almak için irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.