Whatsapp Destek Hattı


Mecidiyeköy Tabldot Yemek

 

Tabldot, tek bir tabakta birden fazla çeşit yemeğin bulunduğu bir yemek hizmet çeşitidir. Tabldot yemek, günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve yoğun bir ilgi görmektedir. Okullarda, fabrikalarda, hastanelerde ve pek çok devlet dairesinde bu hizmet sıkça kullanılmaktadır. Tabldot yemeğin bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi, tek bir tabak içerisinde çorbadan tatlıya kadar tüm çeşitlerin mevcut olduğu bir hizmet olmasıdır. Bu pek çok öğrenci ya da çalışan için kolaylık sağlamaktadır. Çünkü bu tabldot yemek tabağı içerisindeki yemekleri ayrı bir porsiyon halinde yemek istediklerinde, tabldot yemek fiyatından çokça fazla bir fiyata denk geldiğini herkes tarafından bilinmektedir.

Mecidiyeköy Tabldot Yemek Firması olarak menüleri genelde değiştirilemez ve sabit menü bazında hazırlamış olsak da müşteri ve iş verenin yönlendirmeleri doğrultusunda menüye ekleme ya da çıkarma işlemlerini uyguluyoruz. Menülerimizde genellikle çorba, ara yemek seçenekleri, ana yemek, tatlı gibi çeşitler bulunmaktadır. Herhangi bir tercih sunulmadığı takdirde Günün Yemekleri seçeneklerimizi kurum ve kuruluşlara göndermekteyiz.

Günümüzde yaşanan pandemi şartlarından dolayı hepimizin hassas noktası olan hijyen ve temizlik konusunda tabldot yemek en mantıklı seçim olacaktır. Üstün kontrollerden geçerek müşteriye ulaşan yemek tabağı, müşterilerimize özel tek kullanımlık yemek tabakları ve çatal kaşıklar olduğundan başka biri tarafından temasa geçmeyecektir. Yemeklerimizin müşteriye ulaşana kadar olan süreci de son derece titiz şekilde ilerlemekte ve detaylı şekilde incelenmektedir. Firmamız, bakanlıklar tarafından düzenli şekilde kontrol edilmektedir. Mecidiyeköy Tabldot Yemek Firmamız sizlere sonsuz lezzet sunabilmek için en kaliteli ve en temiz içerikli ürünleri yemeklerde kullanmaktadır. Güvenilirliği en yüksek seviyeye taşımak için gıda mühendislerimiz aldığımız malzemelerin içeriklerini kontrol ederek onay vermekte ve uzman aşçılarımız son aşama olan pişirme aşamasına geçmektedir.

 Mecidiyeköy Tabldot Yemek Firmamız sizler için hizmetin en güvenilir ve en kaliteli halini sunmaya çabalamaktadır. Son zamanlarda hayatımızın pek çok noktasının değişmesi sebebiyle sıkça tercih edilen tabldot yemeklerimiz, tüm müşterilerimiz tarafından sevilmekte ve tam puan almaktadır. Sizler de bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, irtibat numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.