Whatsapp Destek Hattı


İstanbul Yemek Şirketleri

İstanbul Yemek Şirketleri

Hayatınızın en özel anlarında hatıralar biriktirirken yanınızda olup size destek olacak şirketler özel hizmetleriyle yüzünüzü güldürecek. İstanbul yemek şirketleri de sizin tebessümünüz için çalışmaya devam ediyor. Düğün, Nisan, sünnet, kına, iş yemekleri gibi toplu organizasyonlar düzenlediğiniz zamanlarda en büyük destekçiniz olmak için hazır beklemekteyiz. 

Zamanla yarışırken işini özenle yapan birçok farklı lezzeti beğeninize sunan bir şirket olarak her zaman yanınızdayız. Şimdi size yemek şirketlerinin çalışma koşullarından ve hizmet verirken dikkat edilmesi gereken şeylerden bahsedelim. Öncelikle yemek şirketleri; taşımalı yemek, tabldot yemek, yerinde yemek ve organizasyon yemeği gibi seçeneklerle sizlere hizmet vermektedir. 

İstanbul Yemek Şirketleri Hizmet Türleri Hakkında Bilgiler

 Tabldot yemek, alakart restoranların aksine size özel yemeklerin yapılmadığı, onun yerine önceden planlanan menülerdeki yemeklerin servis edildiği bir yemek yöntemidir. Yani tabldot yemek önceden planlanıp hazırlanan bir menünün sabit bir fiyat teklifiyle tek seferde sunulmasıdır. Organizasyon yemeği bir ya da birden fazla kişinin organize ettiği catering, yiyecek ve içecek temalı bir etkinliktir. 

Yerinde yemek ise merkez mutfak olarak seçilen yer yani yemeklerin hazırlandığı bölümden hizmetin çıkıp müşteriye ulaşmasının sağlanmasıdır. Özel mutfaklar ve gerekli ekipmanlarla, profesyonel aşçılar eşliğinde çeşitli ürünler sunan yemek şirketleri, her adımda itinayla çalışmalı, hijyen ve sağlık kurallarına uymalıdır. İstanbul yemek şirketleri, bu konuda oldukça hassas çalışmaktadır. 

Bunlara ek olarak taşımalı yemek, organizasyon yemekleri gibi farklı hizmet modelleri ile çalışmaktayız. Sizler için en uygun hizmet modelini yetkililerimizle görüşerek birlikte karar verebilirsiniz. 

İstanbul Yemek Şirketleri Covid-19 Tedbirlerini Üst Düzeyde Alır..

Covid salgını dolayısıyla herkesin şüpheye düşmesi çok olası olacağından, zaten hizmet yemek olunca da en başta dikkat edilmesi gereken ve en önemli şeyin hijyen olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Bizim için en önemli şey sağlık. Bu yüzden sizin sağlığınızı düşünerek hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz. Mutfaklarımızdaki ekipmanların her zaman olması gerektiği gibi temizlenip hijyeni sağlanmaktadır. Aşçılarımız her zaman sağlıklı pişirme yöntemiyle çalışmakta ve çalışan herkes eldiven, galoş, siperlik gibi hijyen önlemlerini almaktadır. Kullandığımız ürünlerin taze ve temiz olmasına özen gösteriyoruz. Bu koşullarda sunduğumuz hizmet için gözünüz arkada kalmasın. İstanbul yemek şirketleri, önceliği her zaman temizliğe ve hijyene  vermektedir. 

Seçeceğiniz hizmet türüne göre görevlendirilecek elemanlar son derece anlayışlı, güler yüzlü ve işini severek yapan kişilerden oluşmaktadır. Organizasyonun başından sonuna kadar itinayla ve güler yüzle hizmetimizi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Yemek olayı son derece geniş hizmet ağına sahip bir alan. Bu nedenle her zaman kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Standart ve tekrara düşen bir menü yerine sürekli kendini geliştiren ve birçok çeşitliliğe sahip yenilikçi bir menüyle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Her damak tadına uygun ürünlerle her türlü konsepte uygun bir organizasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lezzet konusunda da kendine güvenen usta ellerin özenle hazırladığı menülerle konuklarınızın yüzü gülecek, memnuniyet tebessümleriyle dolu bir zaman geçireceksiniz. İstanbul yemek şirketleri olarak müşteri memnuniyetini misyon kabul ediyor ve bu ilkeyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Sunumda da kullanacağımız her türlü ekipman ve teçhizatlar da şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Seçtiğiniz hizmet türüne bağlı olarak yine sunumun kurulacağı ortam da bizler tarafından sağlanacaktır. Müşteri sağlığı ve memnuniyeti bizim için en önemli şey. Umarız sizlerle çok özel zamanlarınızı paylaşır ve memnuniyetle isteklerinizi yerine getirebiliriz. Aklınıza takılan ve burada bulamadığınız cevaplar için lütfen bizimle iletişime geçin. Mutlu günler dileriz. Sağlık ve afiyetle kalın.