Whatsapp Destek Hattı


Hadımköy Yemek Firmaları

Yemek sektörü canlıların yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmesi için devamlılığı olan bir sektördür. Yemeklerin lezzetleri kadar yemeklerin yapılış aşamaları da oldukça önemlidir. Besinlerin üretim aşamasından besinlerin bizlere ulaşmasına kadar geçen süredeki aşamalar oldukça önemlidir. Bu aşamalarda temizliğe dikkat edilmektedir.

Bu aşamalar :Üretim satın alma ,Fümigasyon, UV Kontrol, Boylama, Ön Ayıklama, Yıkama, Kurutma ve Fırınlama, Laboratuvar,  İşleme ve Şekillendirme,  Final Kalite Kontrol , Paketleme ve Kolileme, Sevkiyat kontrollerden geçmektedirler.

Hadımköy Yemek firmaları günümüzde daha titiz çalışmaktadır. Personeller garsonlar aşçılar hijyen ve sağlık kurallarına çok dikkat etmektedir. Böylece daha yaşanabilir bir çevre ve sağlıklı toplum oluşturulmaktadır.

Yeni gündemimiz olan Covid 19 salgını günümüzün merkezindedir. Bunu yenebilmemiz için temizlik kurallarına dikkat etmekteyiz. Yeni normalleşme dönemimizde Firmalarımız dezenfekte edilmektedir. Ayrıca sık sık havalandırmalar yapılmaktadır. Her gelen müşterimizin sağlık kontrolleri yapılmaktadır. 

Bizler de çalışan personeller gibi temizliğimize dikkat etmeliyiz. Maskelerimizi takmalı ellerimize dezenfektan uygulamalı ve sosyal mesafemize dikkat etmeliyiz

Hadımköy yemek Firmaları olarak temizlik kadar kalite ve güvenliği de çok önem veriyoruz. 

Firmalarımız giriş-çıkışlarda güvenlikler bulunmaktadır ve teknolojik aletlerle güvenliğiniz sağlanmaktadır. Firmalarımız günümüz teknolojilerine uygun biçime ve yeniliklerle donatılmaktadır yeni tasarımlarla değişim ve gelişime gidilmektedir. Yeni normalleşme düzenine uygun ve daha modern yapılarla konumlandırılmıştır.

Yeni teknolojiler eklenmeye başlanmıştır.

Sanayi kenti olarak bilinen Hadımköy’de lezzetli yemekler profesyonel ustalar bulunmaktadır. Üretim süreci kadar müşterilerin beğenilerini kazanmak da oldukça önemlidir.

Usta aşçılarımız tarafından oluşturulmuş lezzetli yemekler özel olarak tasarlanmış menülerimiz herkese hitap etmektedir .Menülerimizde diyet menüleri vejeteryan menüleri fix menüler çorbalar ana yemekler ara sıcaklar tatlılar içecekler ve mevelerden oluşmaktadır.

Yemek menülerimizde oldukça çeşitli her bütçeye uygun yemekler çıkmaktadır. Menülerimiz sürekli yenilenmektedir gerek tasarım yönünden gerek yeni lezzetlerle çeşitlendirilmiştir. Firmalarımız her kesime uygun olarak çalışmaktadır. İsterseniz sıcak ev yemekleri isterseniz fast food yemekler müşterilerimizle buluşturmaktayız. Müşterimizin istekleri bizim için oldukça önemlidir istekleri değerlendirilerek yeni lezzetlere ve sunumlara gidilmektedir..

Firmamız yemeklerin sunum şekli kadar müşterileri karşılama ve isteklerini yerine getirme konusunda da oldukça başarılıdır.