Whatsapp Destek Hattı


Hadımköy Toplu Yemek Şirketleri

Hadımköy  Toplu yemek şirketleri catering yemekler olarak bizlere sunulmaktadır.

Catering yemek dediğimizde çalışanlarımızın hizmet kalitesi yüksek olmasıdır.

Hizmet kalitesi dediğimizde restoranlarda iş yerlerinde küçük büyük bütün iş yerlerinde sağlık açısından yemek lezzetleri açısından hijyen temizlik açısından teslimiyat açısından her bir özellik bizler için çok önemlidir 

  Toplu yemek şirketleri yemek malzemelerin topluca alınmasıdır. Topluca alınan yiyecekler ekonomik açıdan oldukça avantaj sağlamaktadır. Topluca alınan yemekler sayesinde müşterilerimiz istedikleri yemekleri uygun fiyata alabilmektedir.

 Hadımköy Toplu yemek şirketleri hizmetinde catering hizmetlerinin yanı sıra yemeklerin teslimatları konusunda da değişikliğe gidilmiştir daha fazla kurye servis teslimiyatları artmıştır bu sayede günlük yemeklerin getir götürü artmıştır.

Bu dönem için Sağlık açısından daha güvenli olan kurye servis sistemi gününüzdeki Covid 19 salgınına karşı olarak bizlerin güvenliliği açısından da oldukça önem kazanmaktadır.

İş yerlerimizde tabldot yemekler oldukça fazla olarak uygulanmaktadır. Tabldot yemekler belli başlı çeşit yemeklerin çalışanlarımıza verilmektedir. İş yemekleri açısından oldukça uygun olarak tercih edilmektedir bu nedenle tabldot yemekler iş yerlerinde çalışanlarımız için oldukça önemlidir. 

  Toplu yemek şirketlerimizde yeni normal döneme uygun olarak çalışmalarımız dikkatli bir şekilde hijyen kuralları temizlik ve sağlık açısından oldukça önem arz etmektedir.

  Toplu yemek şirketlerimizdeki personellerimiz oldukça dikkatli çalışmalar sürdürmektedirler.

 Toplu yemek şirketlerinin maliyetleri oldukça azdır bu nedenle oldukça tercih edilmektedir.

 Dışarıdan alınan toplu yemekler hazır olarak alınmaktadır ve bu nedenle daha kolay erişebilirlik sağlanmaktadır bu sayede yemeklerin hazırlanması ve tüketimi daha kolay şekilde sağlanmaktadır. Sağlık açısından oldukça elverişli olan bu online yemek alışveriş sistemi günümüzde çok sık karşımıza çıkmaktadır. Online alışveriş sistemi günümüzde artmasının sebeplerinden biri de hızlı tüketim çılgınlığı ve salgın gibi nedenlerdir.

 Toplu yemek şirketlerimiz sağlık dezenfekte hijyen kurallarına oldukça dikkat etmektedir ve sağlık kurallarına uygun hazırlıklar yapılmaktadır Yemek şirketlerimiz her türlü yemeğin oluşum aşamalarına kadar hepsini özenle incelemektedir ve hepsini rapor etmektedirler. Üstün Sağlık kontrollerinden geçen işletmelerimiz her türlü yemek kontrollerini yaptırmıştır.

 Çalışanlarımız aynı hassasiyet içinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Bizler de güvenebileceğimiz sağlık açısından maliyet açısından yeterli kaliteye sahip yerleri tercih etmekteyiz. Çalışanlarımızın müşterilerimizin güveni ve sağlığı hepimiz için oldukça önemlidir.