Whatsapp Destek Hattı


Hadımköy Tabldot Yemek

  Tabldot Yemeklerimiz sınırlı sayıdaki çıkan yemeklerimizdir. Sürekli ve hızlı tüketim sağladığından tercih edilmektedir. İş yerlerinde kamu kuruluşlarımızda oldukça tercih edilen bir sistemdir. Hadımköy Tabldot Yemek Şirketlerimiz belirli çeşitlerde yemekler çıkarmaktadırlar.

Klasik olsa da sevilerek tercih edilen yemeklerimiz çorbalar ana yemeklerimiz salatalar ve tatlılar olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır. Her gün farklı çeşit yemeklerimiz çıkmaktadır.

Sağlık ve kalite açısından oldukça dikkat edilmektedir. Aylık olarak beslenme kuralları dikkate alınarak menülerimiz yenilenmektedir.

Temiz gıda olması ve ucuz fiyatlı müşteri dostu olması da tabldot yemeklerimizi bir adım ileriye taşımaktadır. Yemeklerin ucuzluğu müşteri dostu olması insanların kolayca erişebilmesine olanak sağlamaktadır. Yemeklerin masamıza gelene kadarki süreçte aşçılarımız ve personellerimiz gayret ve çabayı özenle göstermektedirler

İş yerlerimizde yoğun tempolara karşı sakince ve severek yiyebileceğiniz tabldot yemek çeşitlerimiz müşterilerimizin de ilgisini çekmektedir. İş yoğunluğunu biraz duraklatabileceğiniz hızlı tüketim yemeklerimiz bulunmaktadır. Yemek menülerimizde ana yemeklerimizde ev yemekleri olarak et çeşitleri pilav makarna kuru baklagillerden nohut fasulye kırmızı mercimek bezelye bakla çeşitlerimiz bulunmaktadır. Çeşitli salatalarımız ve içeceklerimizde hazırlanmaktadır.

Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz özenle ve temizlik aşamalarına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Sevilerek tercih edilen tabldot yemekleri Hadımköy tabldot  yemek şubelerimizde temizliğe ve  hijyene önem veren Usta aşçılarımıza minnettarız. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza güven vermesi bizler için oldukça önemlidir.

Sağlık kuralları çerçevesinde daha dikkat edilen bu dönemde kullandığımız tabaklarımız temizlenmektedir hatta tek kullanımlık strafor tabaklar kaşıklar çatallar bıçaklar kullanılmaktadır. Bu sayede kişisel tek kullanımlık tabaklar kullanmaktayız.

İş yerlerimiz sağlık kurallarına dikkat etmektedir her giriş çıkışta temizlenmektedir ve dezenfekte edilmektedir.

Tabldot yemek günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır. Tabldot yemek tercih edilmesinin en önemli nedeni kolay ulaşılabilir ucuz sağlıklı yemekler olmasıdır bu nedenle sürekli olarak kullanım sağlanmaktadır.