Whatsapp Destek Hattı


Hadımköy Catering

 Catering yemek firmaları dediğimizde aklımıza gelen hızlı tüketilen yiyeceklerdir ve catering şirketleri bunu göz önünde bulundurarak yemeklerin temizliğine hijyenine sunumuna çok önem vermektedirler üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar kalite kontrollerden geçmektedirler. Bu kalite kontroller devamlılığı sağlanarak insanların güvenini kazanmaktadır. Sağlık konusunda oldukça hassas olarak çalışan personellerimiz yemek taşımacılığı ve sunumlarda aynı özene dikkat etmektedirler. Önce personellerimizin sağlığı ve müşteri memnuniyeti açısından oldukça önem arz eden firmalarımızda yemeklerin doğru teslimi doğru para alışverişlerine önem verilmektedir. Her personellerimizin ihtiyaçları karşılanmaktadır güvenli catering yemek firmalarımız bulunmaktadır.

Hadımköy Catering gece gündüz demeden çalışmaktadır. Hadımköy’deki yemek firmalarımız müşteri memnuniyetine önem vermektedir Catering yemek firmalarımızdaki hizmet oldukça kalitelidir. Müşterilerimiz ve personellerimizin güzel yorumları bizim için önemlidir. Personellerimiz ve müşterilerimiz için karşılıklı saygıdeğer anlayış geçerlidir.

Yemek şirketlerimizde usta aşçılarımız tarafından hazırlanılan yemekler iş yerleri cafelerden restoranlara özel büyük küçük işletmelere kadar ulaşmaktadır. Evlere iş yerlerine kamu iş yerlerine siparişler verilmektedir. Ulaşım oldukça kolay ve güvenilirdir.

Covid 19 tedbirleri doğrultusunda hazırlanmış yemeklerimiz özenle teslim edilmektedir.

 Mutfaklarımızda eldiven ve maske kullanımına dikkat edilmektedir. Ustalarımız aşçı keplerini takmaktadır ve lezzetli yemeklerimizi bizler için hazırlamaktadırlar.

Yemek sipariş teslimlerimiz özenle ve dikkatle ilerlemektedir. Yemeklerin sıcaklığına güvenirliğine lezzet kalitesine kadar dikkat edilmektedir. Teslimlerimiz kurye taşımacılık ile dikkatli ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Zaten önemli konularımızdan biri olan sadık müşterisi olduğumuz yerlerin kalite açısından olsun taşımacılık olsun müşteri memnuniyeti olsun hepsi bizler için önemlidir ve bizlere fikir sunmaktadır. Teknolojik olarak baktığımızda da müşteri memnuniyetimizin iyi yerlere çıkarıldığını görmekteyiz böylece daha sağlıklı ve lezzetli yemekler daha çok müşteri standartlarına uymaktayız. Bizler için müşterilerin yorumları kadar çalışanlarımızın da işlevselliği istekliliği oldukça önem arz etmektedir. Catering Yemek Şirketleri olarak iş yerlerimizin temizliği özenli hazırlanması da oldukça önemlidir.

Şu günümüzde Covid 19 hastalığına karşı evlere servis olarak sunum yapılmaktadır.

Bu nedenle taşımacılık olsun yemek hijyeni olsun her şeye daha çok dikkat etmekteyiz.

Bu sayede insanlara virüs salgınına karşı daha dikkatli ve tedbirli olması konusunda uyarıyoruz. 

Salgınla mücadele sebebiyle işlerimiz şu anlık iş yerlerine kamu kuruluşlarına evlere olmak üzere kısıtlı sayılardadır ancak salgının geçmesini umut ediyoruz. 

Hadımköy Catering  olarak gerekli hijyen kurallarına uyuyoruz yemeklerimizin temizliğine ve beslenme hijyenine dikkat ediyoruz karşılıklı anlayışın oldukça gündemde olması gerektiği bu günlerde sağlıklı günlerin gelmesini bekliyoruz.