Whatsapp Destek Hattı


Catering Yemek Şirketleri

Düğün, nişan, balo gibi heyecanlı günleri organize ederken pek çok şeye dikkat ediyoruz. Davetlilerimizle en güzel şekilde vakit  geçirebilmek için müzik sisteminden mekana kadar her detayı düşünmemiz gerekiyor. Böyle anlarda düşünmeniz gereken en önemli unsurlardan biri şüphesiz yemek servisi. Misafirlerimize elbette kaliteli yemeklerden ikram etmek istiyoruz. Yemek konusunda sizler için her ayrıntıyı düşünen ve en mükemmel şekilde hizmet veren firmamız bu konuda sizin en büyük destekçiniz olacaktır. 

 Catering Yemek şirketleri, sizler için toplu yemek hizmeti veriyor. Ancak elbette yemek şirketi tercih ederken pek çok kriteri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekiyor. Sunulan menüler, temizlik, hijyen, kalite, çeşitlilik gibi faktörler tercih aşamasında en önemli başlıklar olarak karşımıza çıkar. 

Bol Çeşit, Bol Lezzet Yemek Hizmeti

Büyük etkinlikler düzenlerken davetlilerinize ikram edeceğiniz yemekler için seçtiğiniz yemek şirketinden çeşitlilik, sunum ve doyuruculuk gibi beklentileriniz olacaktır.  Catering yemek şirketleri olarak menülerimiz genellikle üç ya da dört çeşitten oluşmaktadır. Menülerde  çorba, ana yemek, ara yemek ve tamamlayıcı yemek olarak adlandırdığımız tatlı, salata gibi menüye uygun aperitifler mevcuttur. Genelde ara yemek ve tamamlayıcı yemek ile çorba, ana yemeğe göre belirlenir. Yemekler, büyük bir titizlik ile hazırlanarak yıkamasına, hijyenine dikkat edilerek hizmete hazır hale getirilmektedir. Yemeklerin hazırlandığı mutfaklarda aşçı ve yardımcılar, eldiven-şapka kullanımı gibi temizlik gereçlerine oldukça dikkat etmektedirler. Alanında başarılı ve deneyimli şeflerimiz ile lezzetli ve sağlıklı yemek hizmeti sunuyoruz. 

Tüm bunlara ek olarak restaurant ve cafe gibi işletmelere de yemek hizmeti sağlıyoruz. Hastane gibi kamu kuruluşlarının ya da özel işletmelerin kafeterya ve ya kantinlerine yemek dağıtımı yapıyoruz. Aynı zamanda ansızın gelen siparişler için de taşımalı yemek hizmetimiz mevcuttur. Kısa sürede, hijyenik kaplarda istediğiniz çeşit yemeği hazırlayarak servis ediyoruz. Aynı zamanda özellikle pandemi nedeniyle yoğunlaşan taşımalı yemek hizmetinde uygun araçlar ile hızlı ve güvenli ulaştırmayı sağlıyoruz. 

Kaliteli Hammaddeler İle Hazırlanan Nefis Yemekler

Başarılı firmaları, sağlık ve güven onaylı belgeleri bulunan markaları kullanarak hazırladığımız yemekler, denetimciler tarafından kontrol edilmekte ve beğeni kazanmaktadır. Yemeklerimizi iç huzuruyla ve afiyetle yiyebilmeniz için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Haftalık olarak hazırlanan menülerimiz ya da organizasyon yemeklerinin menüleri, usta şefler tarafından oluşturuluyor. Mümkün olduğu kadar alerjik etki olabilecek baharat ve ürünlerden uzak kalmaya çalışıyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız malzemeler daima tazedir. 

Organizasyon büyüklüğüne göre yerinde servis hizmetimiz de mevcuttur. Böyle durumlarda davetli kişi sayısına göre aşçı  ve yardımcı gönderilmektedir. Böyle zamanlarda malzeme temini, mutfak düzeni gibi her şey sorumluluğumuz altındadır. Dinamik ve sıcakkanlı çalışanlarımız ile memnuniyetinizi sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda mutfakta lezzetin ve temizliğin yanı sıra büyük önem arz eden sunuma da ayrı bir özen gösteriyoruz. Yalnızca sunum için çalışan özel bir personel grubumuz vardır. Dolayısıyla organizerliğini üstlendiğiniz programın misafirlerinin hem gözüne hem de damağına hitap ettiğimizi söyleyebiliriz. Yeni lezzetler keşfetmek istediğinizde bunun için de farklı ve özel yemek çeşitlerimiz vardır. Yöresel tatlardan ziyade dünya mutfağında da en gözde yemekleri sizler için hazırlıyoruz. 

Catering yemek şirketleri aylık, haftalık ve günlük olarak hazırladığı menülerden dilediğinizi seçme hakkı sunuyor. Uygun fiyata kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemek hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Güleryüzlü çalışanlarımız ile sizlere  hizmet vermekten  gurur duyuyor ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza özveri ile devam ediyoruz. Bu muhteşem hizmetten faydalanmak için bize ulaşın.