Whatsapp Destek Hattı


Bahçeşehir Yemek Firmaları

 

Bahçeşehir  Yemek Firmaları çalışanları oldukça sıcakkanlı insanlardan oluşmaktadır. Usta aşçılarıyla personelleriyle garsonlarıyla ellerinden gelen çalışmayı ekipçe sürdürmektedirler. Lüks restoranlardan cafelere kadar hizmet sektörü gelişmiştir.

Bahçeşehir İstanbul’un en gözde mekanlarının bulunduğu bir yerdir. Bahçeşehir yemek şirketleri oldukça büyük kadrosuyla yüksek çalışma kapasitesine sahip en bilindik mekanlarıyla görkemli manzarasıyla bizleri kendisine çeker. 

Ekonomik olarak her bütçeye uygun lezzetleriyle bizleri karşılamaktadır. Bu nedenle cafeleri restoranları büyük küçük işletmeleriyle bütün müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Her bütçeye uygun mekanlarıyla insanları kendine çeken yapısı vardır. Bahçeşehir Catering Firmaları yemek hizmetlerine ve müşteri memnuniyetine çok önem verir. Yemek hizmetlerimizde yemeklerin lezzetlerinden sunumuna kadar her bir özelliğe dikkat edilmektedir.

Bahçeşehir yemek fiyatları temel olarak fiyatlandırma yapmak için belirli unsurlar göz önünde bulundurulur. Bu hususlar: hizmetten yararlanacak kişi sayısı, ödeme şeklinin türü, hizmet alan kişi ile yemek şirketi arasında yapılacak sözleşmenin süresi, servis güzergahı vb. şeklinde sıralanır.

Catering firmalarının çoğu yemek sektörlerinde servisleri self servis olarak yapılmaktadır. 

Self servisin kolaylığı uygulanabilirliği açısından tercih edilmektedir. Self servis aşçılar personeller tarafından hazırlanan yemekler bizlere sunulmaktadır. Sevilerek tercih edilen self servis diğer işletmelerimizde de kullanılmaktadır.

Bahçeşehir’deki catering firmaları İstanbul’da ev yemekleri, sıcak yemek, sulu yemek, tabldot yemek, düğün yemekleri, toplantı yemekleri, çay kahve ikramları, piknik ve bahçe parti ziyafetleri gibi ikram servisleriyle de müşterilerine hizmet vermektedir. En taze ve en doğal sebzeleri, kaliteli yağları kullanarak yaptığı yemekleri müşterilerine sunmaktadır. Kullandığı malzemeler her zaman birinci kalite markalardır. Dolayısıyla güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir. 

Catering yemek hizmetimiz Covid 19 salgını zamanında bizlerin yanındaydı Temizlik hijyen beslenme kuralları konusunda disiplinli ve güvenilir personeliyle garsonuyla ekipçe çalışmaktayız. 

Temizlik, hijyen en önem verdiğimiz şey olup bunlara ek olarak kaliteyi ve uygun fiyatı da sizlere sunuyoruz. Lezzetli ve muhteşem sunumlara sahip yemeklerimiz ile hizmetimizden oldukça memnun olacaksınız. 

Yemek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için firma yetkililerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü çalışanlarımız sizlere gereken ilgiyi gösterecektir.