Whatsapp Destek Hattı


Bahçeşehir Catering Firmaları

 

Bahçeşehir catering firmaları  olarak hizmette sınır tanımayan masalarınızı tabaklarınızı dolduran müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımızla gün geçtikçe kendini yeniliyor daha modern yeni çağa ayak uydurabilen yeni gözde mekanlarıyla karşımıza çıkmaktadır.

Bahçeşehir catering firmaları olarak sevilen işletmeleriyle ünlü ilçemizdir. Gerek manzarasıyla gerek sıcak kanlı insanlarıyla gelen herkesi kendine çekmektedir.

İster cafe ister bar küçük büyük bütün işletmelerimiz aynı özende çalışmalarını sürdürüyor.

Büyük işletmelerimizde yoğunluk fazla olduğundan personel alımlarımız oldukça fazla eğitimli personellerimiz usta aşçılarımızla birlikte çalışıyoruz.

Büyük işletmelerimizde temizlik personellerimiz tarafından her gün temizlik dezenfeksiyon işlerimiz yapılmaktadır. Müşterilerimizin giriş çıkış saatlerine dikkat etmekteyiz. Hem bizlerin sağlığı hem de müşterimizin sağlığı oldukça önemlidir. Temizlik aşamasında oldukça titiz çalışan ekibimiz ve personellerimiz sayesinde güçlü sağlıklı bir toplum olma yolunda ilerliyoruz.

 Bahçeşehir firmaları olarak insan sağlığına çok dikkat etmekteyiz. Covid 19 salgını zamanında oldukça güçlü ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çalışma alanlarımızı her gün temizleyip dezenfekte etmekteyiz. Böylece müşterilerimizin ve personellerimizin sağlığına dikkat etmekteyiz. 

 Catering Yemek Firmalarımızda her çeşit yemek çıkmaktadır. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerimiz sağlık kontrollerinden geçerek hazırlanılmaktadır.

 Yemeklerimizin lezzet kalitesi yüksek et süt gibi ürünlerimiz güvenilir yerlerden temin edilmektedir. Menülerimizde çorbalar ana yemek yardımcı yemek tatlılar her çeşit yemek ve içecek mevcuttur. Sağlıklı yeşil sebzeler besinler salatalar menülerimizin olmazsa olmazlarıdır.

 Sevilerek tercih edilen yemeklerimiz bolca malzemeyle hazırlanmakta ve müşterimizin beğenisine sunulmaktadır. Yemeklerimizin lezzeti kadar sunumu da bizler için oldukça önemlidir. Çalışanlarımız ekipçe ellerinden gelenin en iyisini bizlere hazırlamaktadırlar.

Mutfaklarımızda eldiven ve maske kullanımına dikkat edilmektedir. Ustalarımız aşçı keplerini takmaktadır ve lezzetli yemeklerimizi bizler için hazırlamaktadırlar. Mutfaklarımızın temizliğine ve dezenfeksiyon işlemine hep dikkat edilmektedir

Yemek sipariş teslimlerimiz özenle ve dikkatle ilerlemektedir. Yemeklerin sıcaklığına güvenirliğine lezzet kalitesine kadar dikkat edilmektedir. Teslimlerimiz kurye taşımacılık ile dikkatli ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Yemeklerin size ulaşma aşamasının her detayını oldukça dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Detaylı bilgi için firma yetkililerimiz ile irtibat numaralarımız üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.