Whatsapp Destek Hattı


Avcılar Catering Firmaları

Avcılar Catering Firmaları

Avcılar catering firmaları hizmetini sizler için özenle hazırlanmış güler yüzlü ekibiyle sunmaktadır. Birçok firma içinde en çok tercih edilen firmanın avcılar catering firması olması bizleri gururlandırıyor. Son günlerde sıklıkla gündemde olan covid-19 salgını hepimizi derinden üzse de bu konuda da tedbirleri elden bırakmadık. Çalışma azmimizi bu konuda da ön planda tutarak salgın önlemlerini almaya devam ediyoruz. Hijyenik ortamlarda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tüm alanların dezenfekte edilmesi çalışanların korunarak işini yapması, her seferinde kullanılan malzemelerin temizliğinin sağlanmasına özen gösteriyoruz. Düzenlenen organizasyonlarda el dezenfektanları bulundurup ortamın da sağlık koşullarına uyması için her şeyi yapıyoruz. Konuklarınızın sağlığını da göz ardı etmiyoruz. Unutmayın ki sağlık her şeyin başında gelir. Çalışanlarımızın sağlığına nasıl önem veriyorsak, sizin sağlığınız da bizim için o kadar önemli. Bunun dahilinde çalışmalarımızı sürdürüp istediğiniz hizmeti istediğiniz zamanda size sunuyoruz. 

Son derece zengin bir menüyle ihtiyaçlarınız ve isteklerinize uygun olan listeyi sizlerle hazırlayıp ona uygun olarak çalışmalarımıza başlıyoruz ve sizinle son ana kadar her şeyi istediğiniz ölçüde yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Herkesin tercih ve damak zevki farklı olduğundan biz de bu yönde size uygun menüyü oluşturmak için itinayla görevimizi yerine getiriyoruz.

Yani istediğiniz menüyü oluşturmakta serbestsiniz. Çeşit ve olanaklar dahilinde sizin de damak zevkinize uygun bir menüyü oluşturmamız işimizin bir parçası.

Yılların Tecrübesi Avcılar Catering Firmaları

 Yılların bize kattığı çalışma tecrübesi ve birikimlerini en iyi şekilde kullanıp sizi memnun etmek için size özel menüler hazırlamaya devam ediyoruz. Avcılar catering firmaları menülerinde birçok çeşit mevcuttur. Vejetaryen menülerimiz de oldukça zengin bu konuda da güveninize layık olmaya devam edeceğiz. Tüm bu konularla ilgili de firmamızla iletişime geçebilir, sorularınızı ve isteklerinizi yöneltebilirsiniz.

Büyük ölçekli organizasyonların haricinde şirket pikniği gibi küçük organizasyonlarda da hizmet vermekteyiz. Hazırladığımız en iyi menülerle iş organizasyonlarında da yanınızda olup sizlerle bu güzel anların tadına varmaya devam edeceğiz. Yıllardır bize verdiğiniz değerin kıymeti çok büyük ve biz buna çok değer veriyor ona göre çalışmalarımıza son derce özverili bir şekilde devam ediyoruz.

Avcılar catering firmaları olarak her özel gününüzde yanınızda olmaya devam edeceğiz. Birçok ürünü en kısa zamanda hizmetinize sunmak bizim işimiz. Hizmetlerimizin özel fiyatlandırma şeklini de firmalarımızın ilgili kişilerine danışarak öğrenebilirsiniz. Verilen her hizmetin ücretlendirmesi ona özgü olmaktadır. Uygun fiyatlandırma ile yine memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz. Fiyat ve menü bilgileri için firmamızla direkt firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp butonuna tıklayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beğenilerinizle bizleri en çok tercih edilen firmalar listesine taşıdığınız için gururluyuz. Karşılığını boşa çıkarmayacak her zaman kendimizi geliştirip çalışmalarımıza devam edeceğiz. Teşekkürler.

Avcılar Catering Firmaları Birçok Alanda Yanınızda

Kalite standartlarımızı en üst düzeyde tutuyoruz. Avcılar catering firmaları olarak sektör  içerisinde bu güne kadar yüzlerce ürünle binlerce kişiye hizmet verdik. Her lezzeti büyük bir zevkle beğeninize sunuyoruz. Uzun yılların ve binlerce kişiye sunduğumuz hizmetin bize en büyük kattığı değer tecrübe oldu. Bizler tecrübemize güvenerek bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Uzun yıllardır hem mutfakta hem de sahalarda çok şey öğrendik ve öğrenmeye de her zaman devam edeceğiz. Hiçbir zaman durmalıyız demedik, her zaman yeni koşullara ayak uydurduk ve her geçen sene kendimize daha çok şey katarak çalışmalarımıza devam ettik.

 Aldığımız akademik eğitimlerle  tecrübelerimizi harmanladık. Böylece kusursuz hizmeti son derece lezzetli menülerle sunmaya devam etmiş olduk. Sadece kutlamalarda ve özel günlerde değil gününüzün en büyük zaman dilimini geçirdiğiniz işyerlerinde de yemek ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kimi zaman çok yorulduğunuz bir mesai gününde ihtiyacınız olan şeyi biliyoruz. Sizin sağlığınızı ve iş hayatınızda ihtiyacınız olan enerjiyi düşünerek beklentilerinizi karşılayacak menüleri, iş arkadaşlarınızla keyifle tüketebileceğiniz şekilde sizlere sunuyoruz. Bize web adresimizden ya da telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.