Whatsapp Destek Hattı


Akçaburgaz Yemek Firmaları

 İşletmenin ve çalışanların ihtiyaç duyduğu kahvaltı, öğle, akşam ve mesai yemeklerinin üretilmesine toplu yemek denir. Toplu yemek, iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözümdür. Toplu yemek hizmeti her açıdan avantaj sağlamak isteyen firmaların kullanması gereken bir yemek hizmetidir. Toplu yemek hizmetinin tercih edilmesi hem işveren hem de çalışanlar için kolaylık sağlar. Böylece çalışanlar hem ev yemeği yemiş olurlar hem de işveren maliyetten tasarruf etmiş olur. Akçaburgaz yemek firmaları işyerleri için de ilk tercih olmaktadır. 

Toplu yemek her açıdan kolaylık sağlar. Özellikle büyük firmaların yemek hizmetini tercih etmesi onlar için oldukça avantajlıdır. Çünkü toplu yemek hizmeti büyük firmalara profesyonel ve nitelikli yemek hizmetleri sunar. Toplu yemek hizmetinden yararlanmak küçük çaplı firmalar için avantajlıdır. Çünkü daha az maliyete sahiptir. Toplu yemek hizmeti sayesinde çalışanlarınıza her gün farklı ve sağlıklı ev yemekleri sunmuş olacaksınız.Toplu yemek sayesinde daha ekonomik bütçeyle sağlıklı ve lezzetli öğünlere erişebilirsiniz. Akçaburgaz yemek firmaları sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. 

Dışarıdan alınan toplu yemekler hazır olarak alınmaktadır ve bu nedenle daha kolay erişebilirlik sağlanmaktadır bu sayede yemeklerin hazırlanması ve tüketimi daha kolay şekilde sağlanmaktadır. Sağlık açısından oldukça elverişli olan bu online yemek alışveriş sistemi günümüzde çok sık karşımıza çıkmaktadır. Online alışveriş sistemi günümüzde artmasının sebeplerinden biri de hızlı tüketim çılgınlığı ve salgın gibi nedenlerdir.

 Toplu yemek şirketlerimiz sağlık dezenfekte hijyen kurallarına oldukça dikkat etmektedir ve sağlık kurallarına uygun hazırlıklar yapılmaktadır Yemek şirketlerimiz her türlü yemeğin oluşum aşamalarına kadar hepsini özenle incelemektedir ve hepsini rapor etmektedirler. Üstün Sağlık kontrollerinden geçen işletmelerimiz her türlü yemek kontrollerini yaptırmıştır. Bu dönemde Covid 19 salgını nedeniyle zor bir dönemden geçmekteyiz. Bu dönemi atlatabilmek için daha özverili titiz ve daha dikkatli catering yemek hizmetimizi sürdürmekteyizÇalışanlarımızın daha özveriyle ve daha dikkatli çalıştığı bu günlerde toplu yemek servislerimiz taşımacılık yemek hizmetimiz aktiftir. Çalışanlarımızın daha dikkatli ve özverili çalıştığı bu günlerde paket yemek servis catering hizmetimiz vardır.

Sağlık kuralları çerçevesinde daha dikkat edilen bu dönemde kullandığımız tabaklarımız temizlenmektedir hatta tek kullanımlık strafor tabaklar kaşıklar çatallar bıçaklar kullanılmaktadır. Bu sayede kişisel tek kullanımlık tabaklar kullanmaktayız. Akçaburgaz yemek firmaları olarak sizlerin sağlığını en iyi şekilde düşünüyoruz. Çalıştığımız alanlarımızı temiz tutmak dezenfeksiyon uygulamak bizlerin görevidir. Çalışma alanlarımız hassasiyetle temizlenmektedir. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı bizler için çok önemlidir.İşletmelerimizin sağlık açısından güvenilirlik açısından ve lezzet açısından oldukça sevilmekte ve tercih edilmektedir.

İş yerlerimiz sağlık kurallarına dikkat etmektedir her giriş çıkışta temizlenmektedir ve dezenfekte edilmektedir.