Whatsapp Destek Hattı


Akçaburgaz Tabldot Yemek

 Akçaburgaz Tabldot Yemek sizlerin zinde ve sağlıklı olmanıza çok önem vermekteyiz. İş sahalarımızın yoğun olduğu ve tempolu çalışanlarımız için ideal olan Tabldot yemeklerimiz her geçen gün daha fazla beğeni almaktadır. Tabldot Yemek Firmaları olarak ekonomik açıdan yeterli sayılabilecek kapasiteye sahibiz. Gerek personellerimizle gerek garsonlarımızla aşçılarımızla bizler ekip olarak güçlüyüz ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Usta aşçılarımız tarafından lezzetle hazırlanmış yemeklerimiz sizlere sunulmaktadır.

Akçaburgaz Tabldot Yemek hizmeti sunan bir firma olarak yemeklerin lezzetine ve kalitesine oldukça önem vermekteyiz. Bu  nedenle sevilerek tercih edilen tabldot yemek şirketleri hepimiz için ekipçe çalışmasını sürdürüyor. Gerek personeliyle gerek ustasıyla gerek garsonuyla hep beraber gece gündüz sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz

Tabldot yemek hizmetini en iyi şekilde sağlayan firmamız, düğün kına nikah gibi özel günlerde sizleri yalnız bırakmıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Dört çeşit ve daha fazla ikramla ayrıca uygun fiyatlı yemeklerimizi topluca bakmak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Her türlü organizasyonda Akçaburgaz catering firmalarımıza ulaşabilirsiniz. Tabldot menülerimiz her ay yenilenmektedir ve her çeşit yemek sizlere sunulmaktadır.

Menülerimizde genellikle dört çeşit ve daha fazla yemek çıkmaktadır. Tabldot yemek şirketi olarak kaliteli ve güvenilir yemek anlayışımız vardır. Menülerimizin çeşitliliği sağlık ve hijyen kurallarından geçerek usta aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Menülerimizde çorbalar ana yemek yardımcı yemek salata ve tatlılar bulunmaktadır. Ekstra olarak içeceklerimizde mevcuttur.

Tabldot yemek servislerimiz her geçen yıl artmakla birlikte bu yıl daha fazla tercih edilmektedir. Gerek salgın koşulları gerek ihtiyaçlar olarak bizler sizin yanınızdayız. Ayrıca uygun fiyatlarımızla yemek firmalarında tercih edilen yerlerden biriyiz. Bir yemek şirketi olarak Covid 19 salgınına karşı gerekli önlemleri en iyi şekilde almış bulunuyoruz. 

Tabldot yemek hizmetimiz Covid 19 salgını zamanında sizlerin yanındaydı. Temizlik hijyen beslenme kuralları konusunda disiplinli ve güvenilir personeliyle garsonuyla ekipçe çalışmaktayız. Böylece zor zamanları atlatabilmek sağlığımıza kavuşabilmek için yoğun çalışmalarımız olmaktadır. Mutfaklarımız ve çalışma alanlarımız her gün temizlenmektedir ve dezenfekte edilmektedir Tabldot Yemeklerimiz hijyen temizlik ve beslenme kuralları çerçevesinde hazırlanmaktadır.