Whatsapp Destek Hattı


Akçaburgaz Catering Firmaları

 Hizmet verilen sektörün kriterlerine göre menü ve uygulamalar geliştirmek de Akçaburgaz catering firmaları  sorumluluğundadır. Örneğin, ofis çalışanlarından oluşan bir firma hafif ve dengeli menüler talep edebilirken, ağır sanayide bedensel iş yapan çalışanları olan başka bir firma yüksek kalorili ve karbonhidrat ağırlıklı bir öğün isteyebilmektedir 

Tüm bu istekleri gıda kalitesi ve hijyene de dikkat ederek yerine getirmek catering hizmetlerine dahildir.

Ana odak iş yeri yemeği gibi gözükse de aslında catering hizmetleri çok daha fazlasını içerebilir. Düğünlerde yemek öncesi ve sonrası sunulan aperatifler, çeşitli kokteyllerde sunulan içecek ve kanepe ikramları, doğum günü ve parti gibi özel davetlerde verilen şekerleme ve tatlılar, sokak etkinliklerinde yapılan mangal veya mobil sunumların hepsi catering hizmetlerine örnektir.

Davet ve özel günlerde, dekorasyonu ve hatta müzik seçimini üstlenen firmalar dahi görebiliyoruz. Bunlara ek olarak yemeklerin nakliyesi de Akçaburgaz catering firmaları hizmetleri içerisinde yer almaktadır.

Büyük işletmelerimizde temizlik personellerimiz tarafından her gün temizlik dezenfeksiyon işlerimiz yapılmaktadır. Müşterilerimizin giriş çıkış saatlerine dikkat etmekteyiz. Hem bizlerin sağlığı hem de müşterimizin sağlığı oldukça önemlidir. Temizlik aşamasında oldukça titiz çalışan ekibimiz ve personellerimiz sayesinde güçlü sağlıklı bir toplum olma yolunda ilerliyoruz.

 Akçaburgaz catering firmaları olarak insan sağlığına çok dikkat etmekteyiz. Covid 19 salgını zamanında oldukça güçlü ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çalışma alanlarımızı her gün temizleyip dezenfekte etmekteyiz. Böylece müşterilerimizin ve personellerimizin sağlığına dikkat etmekteyiz. 

Yemeklerimiz oldukça çeşitli her müşterimizin kendi damak tadından bir lezzet bulacağı şekilde oluşturulmaktadır. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerimiz sağlık kontrollerinden geçerek hazırlanılmaktadır.

 Yemeklerimizin lezzet kalitesi yüksek et süt gibi ürünlerimiz güvenilir yerlerden temin edilmektedir. Menülerimizde çorbalar ana yemek yardımcı yemek tatlılar her çeşit yemek ve içecek mevcuttur. Sağlıklı yeşil sebzeler besinler salatalar menülerimizin olmazsa olmazlarıdır.

 Sevilerek tercih edilen yemeklerimiz bolca malzemeyle hazırlanmakta ve müşterimizin beğenisine sunulmaktadır. Yemeklerimizin lezzeti kadar sunumu da bizler için oldukça önemlidir. Çalışanlarımız ekipçe ellerinden gelenin en iyisini bizlere hazırlamaktadırlar.

Mutfaklarımızda eldiven ve maske kullanımına dikkat edilmektedir. Ustalarımız aşçı keplerini takmaktadır ve lezzetli yemeklerimizi bizler için hazırlamaktadırlar. Mutfaklarımızın temizliğine ve dezenfeksiyon işlemine hep dikkat edilmektedir

Yemek sipariş teslimlerimiz özenle ve dikkatle ilerlemektedir. Yemeklerin sıcaklığına güvenirliğine lezzet kalitesine kadar dikkat edilmektedir. Teslimlerimiz kurye taşımacılık ile dikkatli ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır