Whatsapp Destek Hattı


Akçaburgaz Catering

Akçaburgaz catering olarak kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Akçaburgaz yemek firmamızda usta aşçılarımız tarafından hazırlanılan lezzetli yemeklerimiz bulunmaktadır. Menülerimizin çeşitliliği sayesinde oldukça ziyaretçimize açığız ve istihdam oranı yüksek işletmelerimiz sayesinde personellerimiz aşçılarımız garsonlarımızla birlikte harika ekibimiz vardır iş sahası olarak bilinen yerlerden biridir. Bu nedenle çalışanlara hizmetimiz artmaktadır. Aynı zamanda iş ve ev yerlerine kurum ve kuruluşlara da yemek servisimiz bulunmaktadır.

  Menülerimizde sağlıklı ve kaliteli  yiyeceklere oldukça önem vermekteyiz. Her bütçeye uygun yemeklerimiz bulunmaktadır. Yemek menülerimizde ana yemeklerimiz ev yemekleri olarak lezzetli, karın doyurucu pek çok çeşitlerimiz bulunmaktadır. Çeşitli salatalarımız ve içeceklerimiz de özel olarak hazırlanmakta ve sunulmaktadır. Akçaburgaz ekibi olarak bu günlerde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ev ve iş yerlerine yemek servislerimiz bulunmaktadır.Catering firmaları toplu yemek servislerini bu dönemde de sürdürmektedir. Catering hizmet firması olarak usta aşçılarımız tarafından hazırlanılan en iyi en lezzetli yemekleri sizler için sunmaktayız.

Yemek çeşitliliğine beslenme ve sağlık kuralları çerçevesinde hazırlanılmış küçük büyük işletmelerimiz restoranlarımız cafe ve bar gibi bütün işletmelerimizde aynı özveriyle çalışıyoruz. Covid 19 salgınının yoğun olduğu bu dönemlerde sağlığımıza kavuşabilmek için oldukça elverişli özenli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Bu salgın nedeniyle tüm işletmelerimiz sağlık ve beslenme kurallarına dikkat etmektedir. Mutfaklarımız çalışma alanlarımıza her gün temizlenmekte ve dezenfektan uygulamaktadır.

Bu dönemde sağlık kuralları çerçevesinden hazırladığımız yemeklerimizi paket yemek servisi taşımacılık oldukça fazla tercih edilmektedir.

Akçaburgaz catering yemek firmaları kaliteli ve temiz besinler kullanılmaktadır. Et ve süt ürünlerimiz çabuk bozulan ve tüketimi hızlı olan besinler olduğundan et ve süt ürünlerimiz sebzelerimiz güvenle tercih edilen yerlerden temin edilmektedir. Bu sayede günümüzde oldukça sevilen kaliteli mekanlarıyla gün yüzüne çıkmaktadır.

Bu sayede firmalarımız yemeklerini hazırlarken daha temiz daha titiz ve daha dikkatli olmaya önem vermektedir.

Akçaburgaz catering yemek firması olarak kaliteli yemeğe oldukça önem vermekteyiz. Sağlık temizlik ve beslenme kuralları içinde hazırladığımız yemekleri sizlere sunmaktayız. Sizlere yüksek kalitede uygun fiyata benzersiz bir yemek hizmeti sağlayarak memnuniyetiniz için çalışmalarımıza devam ediyoruz.